reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Maluszkowe zakupy

Stefanna ale mi ochote narobiłaś na odwiediny w H&M miałam zamiar sie wybrać przed świetami ale nie wiem czy bede w formie:-(

Mrowa1 w takim razie wracaj szybko do formy i dużo odpoczywaj, bo myślę, że jak pojedziesz, to nie będziesz żałować, hehe :-):-D:-):-D
 
reklama
MrsF, taki regał w łazience pewnie się przyda, ale wydaje mi się, że z wanienki to długo nie da się korzystać. My kąpiemy mała w wanience na stole, bo łazienkę to mamy tak małą, że już nic więcej tam się nie zmieści.
Coraz bardziej się cieszę, że nie kupowałam małej różowych ubranek, bo teraz wszystkie prezenty to właśnie różowe ubranka. Ale i tak najbardziej zaskoczyła mnie moja kuzynka, która przyszła do szpitala z wielką paką, a tam pieluchy, ubranka, zabawki. Normalnie mnie zatkało, bo wiem, że nie zarabia zbyt dużo.
 
Giza to ci kuzynka zrobiła niespodzianke miła do tego:-) to teraz Zolinka bedzie wyglądać jak księźniczka:tak::-)
 
Giza to fajną masz kuzynkę! ;-)
A z tymi prezentami to faktycznie zapomniałam, ale u mnie też tak było: dostawałam wszystko różowiuśkie, a jakoś nie byłam do tego koloru na początku przekonana....:no2::no2::no2:
 
mnie się różowy podoba u dziewczynek ale teraz już będą inne kolory żeby nudno nie było jak już będę mogła wyjść z domu na dłużej to muszę wybrać się po sukienki dla małej ona szybko rośnie widzę po śpiochach
 
Giza, bardzo ladnie ze strony Twojej kuzynki. Tak "prosto z serca".

A co do ciuszkow, to my mamy we wszystkich kolorach, oprocz rozowego, po Piotrusiu, wiec teraz bede kupowala tylko rozowe! :-D
 
reklama
a my dziś w drodze ze szpitala kupiliśmy wreszcie przewijak na łóżeczko bo może Julka nie chce się urodzic póki nie będzie dla niej wszytskiego:confused::-D:-D:-D
co do wanienki to mamy dużą w klasycznym kształcie a jako stojak posłuży nam stół:-D
 
Do góry