reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

MrsF super prezenciki.Ja tez dostałam duzo prezentów od szefa i od klientów,nawet od tych których mniej znałam.To strasznie miłe az sie ciepło na serduszku robi.
 
reklama
MrsF, fajne te firmowe upominki :tak:
Jak urodziłam Przemka to od szefostwa dostałam krzesełko do karmienia i ubranka.
W końcu kupiłam prezent od dzidziusia dla starszego brata - helikopter ratunkowy. A przy okazji jeszcze 2 bluzeczki dla małej na wyprzedaży, ale takie troszkę większe, na 6 i 9 miesięcy.
 
Giza poprosimy zdjęcia zakupów!!:tak::tak: Ja jeszcze nie mam pomysłu co kupić Milo na urodziny rodzeństwa ale coś muszę wymyslić. Co można kupić takiemu dużemu chłopcu??:confused::confused:
 
dziewczyny właśnie chcę kupić wypełnienie do pościeli do łóżeczka ale powiedzcie mi czy wystarczy że jest antyalergiczne czy może sugerować się czymś jeszcze:confused:
 
Asze, zdjęcia postaram się wrzucić jutro.
Kasia_s, ja kupowałam najtańsze wypełnienie jakie było na allegro. I takie, żeby można było prać. Ale w smyku pooglądałam sobie wypełnienia i różnica w jakości wydaje mi się bardzo duża. Ale cen nie pamiętam.
 
kasia_s, to faktycznie tanio. Mi się kojarzą ze sklepów ceny tak w od 65 zł w górę. Nawet do 200. I uważaj na wypełnienia w niepolskich sklepach, jak ikea czy jysk, bo tam mają zupełnie inne wymiary i potem z pościelą może być ciężko, bo też będzie pasowała tylko taka z tych sklepów.
 
Giza to dzięki za podpowiedź ta co prawda tez nie jest typowa bo kołderka ma rozmiar 120x80 a nie 120x90 ale lepiej ciut mniejsze wypełnienie niż za duże:-)
 
a to moje ostatnie zakupy. Bluzeczki kupiłam wczoraj, a spodenki już jakiś czas temu, też z wyprzedaży. Generalnie szukam czegoś nieróżowego i niezapinanego na plecach, a z tym nie jest łatwo.
IMG_8810_m.JPG
 
reklama
Giza śliczne a żeby znaleźć coś nierózowego w sklepie dla dziewczymko graniczy z cudem wiem cos na ten temat:sorry2:
 
Do góry