reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

co do teściów (a raczej teściowej, bo teściu niestety zakochał się w butelce i poza nią świata nie widzi) to na jakiekolwiek wsparcie finansowe nie mogę od nich liczyć, bo sami pomocy potrzebują.. poza tym mieszkaja 450 km od nas, więc o wtrącaniu sie też nie ma mowy.. ale teściowa jest bardzo w porządku - wiem, ze zawsze mogę liczyć na jej popracie, zaakceptowała mnie ze wszystkimi moimi wadami i chyba taką własnie mnie polubiła, gdyby J chciał się jej na mnie pożalić to mógłby tylko po uszach dostać.. choć czasem mi przeszkadza, ze jest straszną pesymistką - ale po tym co w życiu przeszła to trudno jej się dziwić..
 
reklama
skaba-to tescie moga sobie rece podac bo moj tez ! A tesciowa oki chetna do pomocy ale wie ze nie lubie wtracania sie wiec nie mam z tym problemu uf cale szczescie
g030.gif
 
Skaba - to Ci tata :-) SZOK po prostu!! :laugh2::laugh2::laugh2: Mojego do sklepu ciężko wygonić (wszystko mu mama kupuje), jedyny do którego wchodzi to spożywczy jak już się nikt inny nie ruszy wcześniej :-D
 
A jak dziś wróciłam od Nikosia wchodze do pokoju patrze a tam mój M siedzi a obok materacyk do łózeczka 2 komplety pościeli 2 przescieradła wkład do łózeczka kocyk wkład do wanienki gabeczki :) Kochany i co dziwne dała mu na to jego mama..., która nazywa mnie koza nienawidzi mnie bez powodu nie interesuje ja co z Nikosiem i w ogole jest dla mnie dziwna kobieta ale chyba ja sumienie ruszyło albo duma , ze moi rodzice nam pomagaja ...
 
sabincia to super! miła niespodzianka...A babcia jak go ujrzy to napewno się w nim zakocha..no w końcu to jej wnuczek...
Twój tatko skaba też niezły...niby nie interesują zakupy..a jednak..bo w końcu dla wnusi..(pewnie pierwszej?)
Tak pisałyście o seksiku(co niektóre w podwójnej dawce.hi..hi)..ale mnie jakos nie bieże..Wczoraj P.tak się przymilał...a ja mu-dobrnoc kochanie..,,dobrze że się nie obraża....
No ciekawe jak tam asze...juz ją ogolili,po lewtywce..??? Może jeszcze tej nocy będzie tulić dzidziusia...Oj jak ten czas leci....
 
Witajcie Marcowe Mamy!!!

Wiem, że jeszcze troszkę czasu Wam zostało ;-), ale może któraś z Was skorzysta...

Mam do sprzedania chustę Summer Infant.
Chusta jest nowiutka – kupiona pod koniec stycznia.
Niestety moje Dziecko nie ma ochoty w niej leżeć (robiłam kilka podejść ;-)),
wobec czego chętnie sprzedam chustę - może komuś bardziej posłuży :biggrin2:
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152544695D36.gif

Chusta jest przeznaczona do noszenia Dziecka od chwili narodzin do 18 miesiąca
życia.
Do wyboru są dwie pozycje noszenia:
„Kołyskowa” od narodzin do 5 miesiąca życia
„Kangurek” (na biodrze) od 5 do 18 miesiąca życia.

Chusta nadaje się zarówno na chłodniejsze, jak i upalne dni, ponieważ posiada
odpinane bawełniane burty, które po odpięciu odsłaniają burty wykonane z
siatki (burty przyczepia się pod spodem na rzep).
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152628570D36.gif

Szeroki pas do regulacji pozwala dopasować chustę do każdej sylwetki rodzica.

Chusta posiada wygodną i bezpieczną klamrę, której sposób zapinania
uniemożliwia przypadkowe odpięcie.
http://img17.glitterfy.com/43/glitterfy152007774D38.gif

Chętnie odpowiem na pytania, prześlę zdjęcia.
Cena do uzgodnienia – proszę pisać na maila gazetowego:
ainuin1@gazeta.pl
 
Sabincia - to Ci Miquel prezencik zrobił. A teściowa ..... hohoho stanęła na wysokości zadania (lepiej późno niż wcale) :tak:
 
Sabincia no to się teściowa tym razem postarała. Ja finansowo nie mam na co narzekać, ale jakoś ich nie lubię. Zwłaszcza że będa się wtrącać do tego jak wychowuję dziecko. Marcinowi już powiedziałam, że jak będą się wtrącać to czesto małej oglądać nie będą. Przecież 30 lat temu inaczej się wychowywało dzieci.
Ja też jestem złośliwa baba jak mi ktoś na odcisk stanie.
 
Sabincia, to miły prezent od teściów. Może nie są tacy źli. Albo wnusio ich odmienił.
skaba, to zdaj relację, cóż takiego dziadek kupił dla malutkiej.
A teściowie mogą nie być dobrymi teściami ale to nie przeszkadza, żeby byli cudownymi dziadkami. Mi może nie wszystko się podoba i u teściów i u moich rodziców, ale Przemko jest szczęśliwy z dziadkami i to jest dla mnie ważne. Mają może trochę inne podejście i nie wszystko mi się tak do końca podoba, ale co tam. W końcu są po to, żeby trochę porozpieszczać wnuki.
 
reklama
Gizia zgam sie w 100% Moji rodzice sie nie wtracaja mama moze najwyzej wyrazic swoje zdanie ale podkresla zawsze ze to tylko jej zdanie a dezcyzja nalezy do mnie.Z tesciami juz troche gorzej tesciowa złota babka,ale tez czasem mnie drazni,a o tesciu lepiej nie pisac...Kolo narzuca swoje zdanie,a jak z J mowimy ze jestesmy dorosli i to nasze zycie to sie zaczyna gledzenie.Koles sie zapętla, chce mowic mądrze ale mam wrazenie ze czasem nie rozumie połwy słów które uzył w zdaniu.Ale jako dziadek z tego co widze jest super...........
Całe szczescie mieszkamy barrrdzo daleko:-D:-D:-Dale zapowiedzieli ze nas odwiedza w wakacje:wściekła/y::no::shocked2::szok::szok::szok:
 
Do góry