reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Weronika mi koleżanka wróżyła w liceum i wyszło mi dzieczynka i chłopczyk;-) jak sie urodzi Kondzik to wróżba sie spełni no tylko parka miała być:tak:
i na lewej ręce koło małego palca są 2 bruzdy które oznaczaja ilość dizeci wiec tu mi tez sie zgadza:-D
 
Mrowa - wpatruje się w łapkę i nie czorta nie mogę wyłapać o które bruzdy chodzi :-) ale wole się nie wpatrywać już więcej bo mam dość "pomarszczone" dłonie i wywróżona trójka wystarczy w zupełności :-D
 
A co tu tak o wrozbach??? :-) Ale jak juz tak to wczoraj wieczorem czekam na meza a tu mama dzwoni ze byla u wrozki (chodzi tak raz w roku) :tak:. No i ja oczywiscie sie musialam wypytac co tam o mnie jej nagadala. No i powiedziala jej ze niedlugo jakies dziecko kolo niej bendzie. Ze ma dobrego ziecia. No i ze juz niedlugo drugie dziecko bendzie, dziewczynka:-). I ze widzi ze bende cieta ale nie moze dokladnie powiedziec czy to przy normalnym porodzie benda mnie nacinac czy bende miala cc:szok:. O i ze bendziemy razem z mama moja mieszkac. To ciekawe bo szukamy domu teraz :confused: Niewiem czy maz by byl zadowolony mieszkac z tesciami:-D.
Muwilam ze szkoda ze sie nie zapytala kturego sie moj Michal urodzi ;-)
Ja to bym sie chyba nie odwazyla isc do wrozki. Ale fajnie jak mama pujdzie od czasu do czasu, to ja juz nie musze :-D
 
weronika - zrobiłam to sobie!!!Wyszło mi dziewczynka i chłopczyk hehehehe Ty to na prawdę sie sprawdza:tak:z reguły nie jestem przesądna ale.... no i będe miała dwoje dzieci - spoko tak chciałąm:-D
 
Weronika od strony małego palca
Duzia ja tęz bym sie nei oważyła iśc do wróżki zreszta niewierze w takie wróżby;-)
 
Giza śliczne ciuszki, szczególnie ta niebieska bluzeczka:-)
Mrówa ja mam pod małym palcem dwie kreski:-), czyli dwójeczka?? tyle ile chcę ( Aniołki chyba sie nie liczą??)
 
MrsF-ale superowe prezenciki i ten slonik taki slodki supcio:-)
giza-to zakupki widze udane a to ze rozmiarowo na pozniej-a co tam wszystko sie przyda:tak::-):-)
 
reklama
Do góry