reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
PrzyszłaMamusiu prześliczna ta bluza!!!:-):-) Oj gdybym tak na 100% wiedziała co noszę w brzuszku.... poszalałabym:tak::tak:
 
Sliczna ta bluza przyszłamamusiu..i napewno twoja Tosia będzie w niej slicznie wygladać!..
Mojej Tosi pewnie tez by w niej było ładnie:-D
Ja jakos nic nie kupuję na allegro,...coprawda zagladam często..i tak sobie myslę..a to to by sie przydało..a to to..Może jak urodzę to tez się na coś skuszę
 
PrzyszłaMamusiu, znowu cudo znalazłaś. Ja na wszelki wypadek już tam nie zaglądam. Chociaż ostatnio kupiłam rajtuzki, bo dla Przemka zamawiałam. W sklepie już nie było wyboru, a te co miał zrobiły się za małe.
 
reklama
Do góry