reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Giza my ten wózek dostaliśmy a że mi się podobał to się cieszyłam że taki koszt odpadł na początek a jak Julcia szybko wyrośnie to zobaczymy co kupić następnego:-)
 
reklama
Monika też się zastanawiałam nad x-landerem,ale u mnie znowu zaważyła opcja możliwości montażu gondoli i spacerówki(co ważniejsze)w obie strony,więc będzie to albo Bolder4 albo Driver4xl z Implastu.
 
kasia_s ja też mam wózek, który jest bardziej spacerówką i ma miękką gondolę.. ta gondola wystarczyła mi do 3 mies., a potem wkładałam Bartka do śpiworka i wyścielałam mu kocykiem albo montowałam fotelik i jakoś przetrwaliśmy.. a dodam, że to było zimą, a nasze dzidziusie 3 mies. będą miały w maju-czerwcu, więc powinno być znacznie lepiej..
 
dzięki dziewczyny!
Moja koleżanka też miała breakera i bardzo mi się podobał. Dziś byłam w hurtowni Mama i Ja i widziałam też emmaljunga

Mamaija - Najlepszy sklep z artyku
 
MrsF bardzo fajny ten wózek. Najbardziej podoba mi się wersja w grochy :tak:
A TommeeTippee też u nas są. Przemko ma bidon z tej firmy i świetnie się spisuje.
 
Dzieki Giza, mi tez sie podoba no i ma odpowiednia nazwe bo komplet w grochy to z serii 'Polka' ;-):-)

Ewa, przekrecilam nazwe butelek!, chodzilo mi o Avent a nie Anent :sorry:
Tommee Tippee czytalam ze jest dobry szczegolnie dla wczesniakow i jak sa jakies poczatkowe problemy z karmieniem piersia bo ksztalt koncowki ma najbardziej zblizony do sutka matki i dziecko latwiej potem przestawic na piers jak juz mleko sie pojawi. Ja mam caly komplet do karmienia z Avent'a ale moze kupie jedna butelke z Tommee, tak na wszelki wypadek...
 
reklama
Do góry