reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Jeju tak się cieszę,że wam się cioteczki BB podoba:-)
Darinia tak pościel z allegro
A wiecie,że ja pewnie też nie będę używała tej pościeli(z resztą już mi teściowa coś tam wykład robiła o podusi:crazy:)Ale jak to cieszy i jak fajnie na to popatrzec:tak:
 
reklama
z tego co pamiętam to te pierwsze tygodnie Bartuś i tak lądowała na noc u mnie w łóżku, bo jadł co 2 godziny więc nie opłacało mi się go przenosić.. no i czułam się bezpieczniej mając go przy sobie (nie odbijało mu się po jedzeniu, więc jakoś tak potrzebowałam go mieć w zasięgu ręki).. a że łożko spore to wygodnie się w trójke mieściliśmy:-) w tym czasie łożeczko stało pięknie ubrane.. najwyżej czasem wkładałam go tam w ciągu dnia..:-):-):-) ale nie ma to jak widok łóżeczka:-)


wczoraj przyszły moje zakupy z allegro.. śpiworek jest cudny - ładniejszy niż na zdjęciach, choć i tam mi sie podobał:-) niestety sukience daleko jest do stanu idealnego.. tzn. ona ma taka tasiemkę - teoretycznie różową, a w rzeczywistości wygląda jakby się zafarbowała od sukienki.. niby nie jest to problem, bo w ostateczności można ją wypruć i wszyć nową, ale ja mam dwie lewe ręce do takiej roboty:-( dotałam do tego zakupu kilka gratisów - m.in. 3 body rzeczywiście w idealnym stanie.. ale nie o to mi do końca chodziło.. teraz się zastanawiam co z tym zrobić i jaki komentarz wystawić:eek:
 
Marteczka-slicznie slicznie:-):-):-) a co do kasy itp to nie martw sie po woli a do woli bedzie dobrze :-D:-D:-D a i posciel mam tez w zyrafki ale zielona:laugh2:
Weronika-ja posciel tez juz mialam ale nie dawalam:tak:
skaba-hym trudno wyczuc:baffled: ja juz dostalam lozeczko turystyczne co zamowilam na alegro i przewijak byl troche uszkodzony (zaczepy wylamane) ale kazali je odkrecic i odeslac a oni dosla nowe wiec mysle bedzie oki a ubranka to inna sprawa:baffled::baffled::baffled:
 
Ja dla Alexa miałam taką fajną kołyskę.(teraz też ją już mam-ale jeszcze nie złozona),i sypiał w niej do momentu aż się zaczął podnosić(i dopiero kupiliśmy łóżeczko...)..i każdorazowo po nakarmieniu wkładałam go do tej kołyski..A że to było dziecko aniołek,więc jak go nakarmiłam o 24-tej,to spał mi grzecznie do 4-5-tej..
Wczoraj byłam w Jysk i kupiłam taki fajny materiał,to mi teściowinka uszyje poszewki na "niby" podusię..i kołderkę-do tej kołyski..
A w czwartek mam mieć wizytę,to pewnie wtedy skuszę się na jakiegoś różowego ciuszka..
dziewczyny a co myslicie o butelkach Dr.Braunsa?

dev067pr___.png
 
wczoraj pojechaliśmy do sklepu i nakupowałam kilkanaście pierdołek dla Julci : materacyk do wanny i myjkę,kosmetyki (kremy i żel do mycia), gruszkę, szczoteczkę do włosów, smoczek, butelkę i szczotkę do butelek i smoczków, termometry i ceratkę :-) no i kaska przeleciała między palcami :-D teraz czekam na wypłatę Mężusia i resztę zakupów trzeba zrobić:tak::-D
 
dziewczyny a co myslicie o butelkach Dr.Braunsa?

W tych butelkach chyba najgorsze jest ich mycie:baffled: No i cena też trochę wysoka:-( Wydaje mi się, że w razie strasznych problemów z kolkami można próbować, bo podobno są w miarę skuteczne, ale na początek napewno się na nie nie nastawiam:no: A poza tym wychodzę z założenia, że kolki jak mają być to i tak będą, a samą butelką raczej się ich nie pozbędę:confused2:
 
Byłam wczoraj w Tesco na zakupach i nastawiłam sie na duże zakupy i ... nic. Kupiłam tylko pampersy te najmniejsze, chusteczki Nivea - dwupak i Pampers też dwupak bo promocja była. No i kupiłam kocyk polarkowy za niecałe 20 zł!!:-) Ciuszków było mnóstwo, wszystkie piękne ale stwierdziłam, że tych najmniejszych mam już tyle, ze nie warto kupować więcej, chociaż kusiło mnie jak nie wiem co:rofl2:. Były tez śliczne śpiworki po 55 zł - doszłam do wniosku, że niech kupi babcia lub moja siostra - już się pytały co chcę:-)
 
A wóżki już macie? My wybraliśmy jakiś czas temu wózek, ale ostatnio zwątpiłam, więc chciałam się poradzić co wy kupiłyście/wybrałyście. Nasz wybór to xa, xlander, ale nie jestem pewna czy można dziecko położyć w spacerówce na płasko( a wydaje mi się potrzebne)

Mamaija - Najlepszy sklep z artyku
 
ja mam city voyagera z firmy tako i to jest właśnie bardziej spaceróka z wkłądem dla niemowlaków (miękką gondolą) :-) widziałam juz nie jeden taki wózek na mieście więc mysle że się sprawdzi:-) mam nadzieję:tak:
 
reklama
MonikaA, z tego co wiem, i co widać na zdjęciu, to xlander xa ma tradycyjną dużą gondolkę, w której dziecku będzie wygodnie.
Kasia_s, znajomi, którzy mieli tylko miękką wkładkę do wózka nie byli zadowoleni, bo dzieci bardzo szybko z tego wyrastały.
A my mamy wybrany wózek. Zdecydowaliśmy się na V3 coneco. A kupimy jak już dzidziuś będzie w domu.
 
Do góry