reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
A ja sobie założę pościel, żeby się napatrzeć , hahaahahahaaha :-D:-D:-D:-D:-D a jak się Tymon urodzi to schowam i zostawię tylko poduszkę klin, ochraniacz i śpiworek :laugh2:
 
ja mam narazie jedna pościel i już sobie wszystko założyłam to nawet mój tata jak zobaczył to sie zachwycał że ślicznie wygląda :-) teraz też poszaleje z tymi wszystkimi falbankami a przy drugim to może już mi przejdzie
 
kurcze ta cała numeracja ubranek mnie wkurza niby rozmiar 62 a wygląda jak na bobasa co już śmiga na czworaka żeby się tylko nie okazało że żadne nie będzie pasować:wściekła/y:
 
kurcze ta cała numeracja ubranek mnie wkurza niby rozmiar 62 a wygląda jak na bobasa co już śmiga na czworaka żeby się tylko nie okazało że żadne nie bęzie pasować:wściekła/y:
Darinia, lepiej za duże niż za małe. Ale fakt, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy. Jak wychodziłam z Przemkiem ze szpitala mąż przywiózł przygotowane wcześniej ubranka, a okazało się, że pajacyk zdecydowanie za mały, mimo, że wg rozmiaru powinien trochę posłużyć. Jakoś wpakowałam do niego Przemka, na te kilkanaście minut powrotu do domu, ale takie był w tym biedny, przykurczony. Strasznie mi go żal było.
 
reklama
MrsF dzieki za pamiec ostatnio jak tam byłam ogladałam duzo innych pierdół ale o laktatorze i całym zestawie nie pomyslałam, a i promocja na huggiesy była.Jak bedziemy mieli przypływ kasiorki to sie tam wybierzemy
Marteczka fajne wyrko bardzo mi sie podoba zwłaszcza posciel cudo ,tylko Zuzki brakuje.Kurcze juz chyba nie bede wchodzic na ten wątek bo ja jeszcze nic prócz ciuszków,butelek ,kocyka nie mam i sie stresuje:crazy:
 
Do góry