reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

A nam oststnia kasa poszła na fotelki(bo ze szpitala jest kawałek) i łóżeczko+pościel.Dostał pół wypłaty za dwa tygodnie:-(No a ja z zakupem typu wózek poczekam na pzu i becikowe,bo niestety nikt mi nie chce zasponsorowac:baffled:,no fakt tani może nie jest.:sorry2:Mąż już wymyślił,że samochód chyba sprzedamy,bo rachunki trzeba będzie popłacic,kurde a dopiero go kupiliśmy i w dodatku z Nowym Rokiem stracił na wartości już ze 2tys.:no:
Pocieszam się,że na razie mojej dzidzi będzie potrzeba do szczęscia niewiele tzn,mleko mamy i sucha,czysta pupcia,więc damy jakoś radę.
 
reklama
ja i Zuzia dziękujemy(mam nadzieję,że jej też się spodoba;-)).Oczywiście ustawiliśmy koło naszego łóżka,żebym nie musiała za każdym razem wstawac:tak:i żebym mogła sięgnąc do jej komody bezproblemowo
 
Marteczka- zestaw łóżeczko + pościel super. Ja też się martwię o kase, jak to będzie jak mała się urodzi.Całe szczęście że takie dziecko dużo nie potrzebuje, tylko my same sobie wkręcamy co musimy kupić. Najgorszy początek ;)
 
Marteczka - śliczne to łóżeczko dla Zuzi :tak: Julcia ma bardziej proste, sosnowe (pasuje do naszego łóżka ;-)) ale i tak nie moge się napatrzeć:-D juz jest w sypialni tak dzidziowo-maluszkowo:-D no a pościeli jeszcze nie mam :zawstydzona/y: ale kupię na dniach, bo Krzysztofa kolega mówił że u na giełdzie jest facet któy ma baaardzo tanie pościele itp i jak się kupuje więcej to jeszcze jakiś upust można wytargować:-) a na to liczę :-D
 
marteczka śliczny kącik dla Zuzi:-) a do tej pościeli zawsze będe miała sentyment:-) i weekend zbliża się już wielkimi krokami:-):-):-)
 
A' propo pościeli, bo i Marteczka i PrzyszłaMamusia chwaliły się swoimi łóżeczkami i już założyły całą pościel, a ponoć na początku się nie przykrywa bobasa kołderką no i poduszka to też długo później.
Więc moje zapytanie, bo nie prałam pościeli (tylko prześcieradło) czy jest sens teraz to wszystko poprać i włożyć bobasowi do łóżeczka - czy to nie będzie zbędny "grat"?
 
reklama
weronikaa, u mnie też tak łóżeczko czekało na Przemka. A jak wróciłam z nim do domu, to pościel poszła do szafy :tak: No ale jak to ładnie wygląda. Teraz tylko zakładam prześcieradło i ochraniacz, a o reszcie pościeli na razie nie myślę. Tym bardziej, że będę używać otulaczy i śpiworków.
 
Do góry