reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dusia kapitalna ta karuzelka i te rybki:-Dja też mam z fiszer price i wydaje mi się spoko bo może się tylko kręcic,tylko grac,albo świecic,a melodyjki są jakby polifoniczne,4 kołysanki,4 klasyczne są ciche i 2 poziomy głośności,a te zwykłe z pozytywką to nie dosyc,że mnie by wkurzała to dzidzię pewnie też,a grają w kółko to samo i trzeba nakręcac:no:
 
marteczka jak cudnie.... i pomyslec ze za tydzień o tej porze mozę juz bedzie tam leżało takie małe rózowe słodkie maleńatwo.......Boshe jak ja sie rozczulam:sorry2:
 
rzeczywiście fajna sprawa ale niestety my już tacy spłukani jesteśmy:no:,że może ewentualnie w przyszłym miesiącu albo nawet za dwa:baffled:
 
Marteczka nic sie nie przejmuj ja mam na wyjście Nikosia pampersy husteczki i ubranka i na tym sie konczy :p Lózeczko w drodze dopiero :}Złozyłam podanie o becikowe to wtedy pojde na wiekszy zakup :p
 


no to wlasnie cosik takiego kupilismy. Befatka, takie zestawy byly w sklepie Babies'R'US z duza obnizka (nie wiem jak teraz bo kupowalismy pare miesiecy temu). My kupilismy zestaw ktory niby ma miec wszystko co potrzebne (chyba to byl Avent Breast Feeding Solutions) Avent Breast Feeding Solutions , Avent - Babies R Us Wiem ze ciagle maja jakies obnizki wiec warto zajzec :tak:
 
reklama
Niekat - fakt fajny ten zestawik, ale troszkę za późno go zobaczyłam, zresztą kupiłam już 2 butle i smoczki z canpol-a tak więc i tak bym już nie zmieniła :baffled:
 
Do góry