reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dusia śliczna ta karuzelka, ja chyba też taką kupię, bo chcę jakąś z dźwiękami natury. Myślę, że będzie miła dla ucha maluszka, a już na pewno dla mojego:-):-) A po przetestowaniu co myślisz o tych melodyjkach- ładne są i ile ich jest??
 
zgadzam sie ! ta druga zdecydowanie lepsza. czytalam gdzies nawet ze takiego maluszka nie mozna za bardzo stymulowac bo bedzie sie denerwowal i zyskamy efekt odwrotny od zamierzonego.

mam klopot z zabawka ! sukam jakiegos misiaka ktory chcialabym zeby gral jakas melodyjke dzidzi do spania ale nie lubie tych ze sznurkami !! jakos nie moge sie do nich przekonac, znacie moze miejsca, adresy stron gdzie mozna kupic taki pluszak nakrecany ? tzn z taka nakretka zamiast sznurka?

a co do tej ceraty na lozeczko to mialyscie racje! dlugo nie szukalam i znalazlam w tesko, niecale 5 zl ! kolejna rzecz z glowy
 
witam
że tak zapytam, bo widziałam, że o podgrzewaczach była mowa: szukam, bo mi się mogą do słoiczków przydać i do trzymania ewentualnie na noc ciepłej wody na mleko (niedługo całkowicie podejrzewam młody zejdzie z cyca), podgrzewacza i proszę o opinię, czy jest jakaś różnica między aventem a canpolem? Prócz ceny oczywiście. Raczej czy mieszczą się do canpola butelki aventu? (podejrzewam, że tak, skoro wchodzą słoiczki, ale formalnie pytam). Może ktoś ma opinię, który lepszy?
 
Siwona- Jest 5 piosenek, ale nie moge ci powiedziec czy ladne bo kurde nie przetestowalam jej jeszcze bo nie mialam bateri w domu i niechcialo mi sie juz do sklepu jechac. Ale jutro to zrobie, to napewno przeslucham i powiem ci co tam za melodyjki graja :tak:
 
Dusia, mi się ta druga karuzelka podoba dużo bardziej.
A ja w niedzielę powinnam mieć łóżeczko po odnowieniu. Ma już swoje lata, nawet kilkanaście i jestem ciekawa jak teraz wygląda, bo wyglądało już kiepsko. Ale kilkorgu dzieciom już służyło. Przemko też się przyłożył do jego zniszczenia, bo uwielbiał je obgryzać.
Wczoraj poprosiłam męża żeby pieluchy kupił. Myślałam, że skoro od 3 lat kupuje pieluchy to nie muszę mu już nic tłumaczyć. I to założenie było błędem. Co prawda kupił huggisy, ale zamiast newborn, to classic. A tych nie znam. No nic, zobaczymy jak się będą spisywać. Do tego smoczek, zamiast silikonowy to lateksowy, a jakoś nie mam do nich przekonania.
 
darinia ale masz fajnie z tym łóżeczkiem - taki nosiciel rodzinne tradycji i świadek historii:-):-):-) no cóz ja jestem sentymentalistką.. choć na codzień tego nie widać:-D

dusia ja też się nad ta karuzelą zastanawiałam.. baaaardzo mi się podoba:-):-)

zgadzam sie ! ta druga zdecydowanie lepsza. czytalam gdzies nawet ze takiego maluszka nie mozna za bardzo stymulowac bo bedzie sie denerwowal i zyskamy efekt odwrotny od zamierzonego.

no właśnie:baffled:... wiem, że dzieci wolą jaskrawe barwy, ale z obserwacji mojego Bartka wyciągnęłam takie wnioski: do zabawy i stymulacji ma matę Tiny Love w super wyraźnych kolorach, ale jeśli chodzi o karuzelę to chyba zafunduje sobie jednak w delikatnych pastelach - Bartek mial beznadziejną z mdłymi rybkami, ale jak tylko ją włączałam zawieszał na niej wzrok i z każdym obrotem przymykał oczka coraz bardziej.. ona go chyba nudziła:-), ale efekt osiągałam zamierzony - bo chciałam, żeby go usypiała i uspakajała, a nie stymulowała.. podzielcie się opiniami...

iza&marcin w sprawie misia nie pomogę, ale rozejrzę się..
 
reklama
Dusia bardzo ładna ta karuzela ja mam podobna tylko rainforest;-) ale Łuaksz mi nei chce jej załozyć:baffled: a melodyjki przyjazne dla ucha:tak::-)
Moje łóżeczko też gdzie neigdzie poobgryzane z farby:-p
 
Do góry