reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

dziś rano przywieźli mi łóżeczko :-) powyciągałąm wszystkie części, niech się juz wietrzą, ale powiem wam że jakieś małe mi się wydaje:szok: może po złożeniu będzie większe, co do rozmiarów to sprawdziłąm i rzeczywiście jest 120x60:confused:
 
reklama
Kasiu ja mialam to samo z materacykiem.Obejrzalam i jakis mi sie taki maly wydal.
Nie moge sie juz doczekac zlozenia lozeczka a z drugiej strony bedzie ono stalo w naszej sypialni wiec chce sie jeszcze nacieszyc przestrzenia :)

A zastanawialam sie nad jeszcze jednym..bo przewijak juz kupilismy dzis :-)..a mianowicie jak chronicie materac przed zasiusianiem np ? Wiadomo ze zdazaja sie wypadki i chyba cos musze pod pupcie podlozyc? Jakies wklady sa ? czy specjalne przescieradla? Orientujecie sie?
 
ja wlasnie dzis kupilam taki podklad pod przescieradlo, ono nie jest dokladnie na wymiar lozeczka tylko troche mniejsze. Wyglada estetycznie ..
 
Kasia Iza teraz wam sie to wydaje malenkie ale jak połozycie dzidzie i ona nawet połowy długosci
łózeczka nie zajmie to bedzie wam sie wydawało ze dzidzia w nim tonie.
 
Iza - Ja kupiłam takie "prześcieradło pod prześcieradło" - takie frotte gumowane - rozmiar ciut większy niż materac więc na pewno siuski nie poplamią materaca- kosztowało jakieś 23-24 zł.
 
Kasia mi też się wydawało małe do czasu złożenia a teraz to mi się pokój za mały wydaje:baffled:,chociaż jest prawie 5mx4,5m.
A mi kurde sznurki ochraniacza na samym środku nie obejmują,bo jest taka szeroka deseczka na środku.Muszę to jakoś dosztukowac:confused:.
Pod prześcieradło kupiłam taką jakby ceratkę kolorową pod dupkę,wymiarami pasuje do materacyka.dokładnie nazywa się podkład plastikowy z Canpol i kosztował koło 10zł.
Byliśmy na zakupach w Tesco i zatrzymałam się na dziale dziecięcym a tam pieluszki Huggies 80szt za 30zł i pan,akurat kupował i bardzo zachwalał powiedział,że pampersy są przereklamowane:dry:,no to kupiliśmy.Spróbujemy,zresztą pieluch nigdy mało a i tak wszystkie będą osiusiane albo...:tak:
 
Marteczka - moja bratowa kupiła Pampersy na początek, ale okazało się, że majka jest na nie uczulona i stosują Huggiesy - uważa, że jakościowo to ta sama półka.
Niby Pampersy są najmniej uczulające ale jednak na Majkę trafiło.
(Za to ja dostanę od niej dla Tymona kilka pak Pampersów, bo jej znajomi naznosili i wszystko zostało)
 
Ninja ty farciaro!!!za zaoszczędzoną kaskę na pieluchach możesz kupic Tymonkowi coś fajnego;-)A co do tych uczuleń no to właśnie różnie może byc:tak:
 
reklama
Do góry