reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Skaba śpiworek super, a cena jeszcze lepsza!!!:-):-) Sama sie zastanawiam nad zakupem takiego śpiworka, z Milo takiego nie miałam, naprawdę przydaje się?? Doradźcie mi proszę:tak:
 
ok znow to samo, jestem zla ale sie nie dam

a wiec czy mozna to zamontowac do lozeczka, jesli tak to jak? czy potzrebna jest osobna komoda zeby ten przewijak na niej polozyc
?
 

Załączniki

  • 11111111111.jpg
    11111111111.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 25
iza ja chcę wlasnie kupić taki przewijak :-) pod spodem ma takie zabezpieczenia żeby nie spadł z łóżeczka, gdyz jest to ponoć przede wszystkim do zamontowania na łóżeczko na to można jeszcze kupić takie frottowe ochraniacze z gumką - jak prześcieradełko, myslę że to fajna rzecz :-)
 
Asze jak dla mnie takie spiworki to jest hit. Julek spi w nich ciagle - mama cienkie na lato i grube na zime. Jak do tej pory nie uzywalam koldry a jedynie od czasu do czasu cienkiego koca na spiwor bo w spiworze nie musze sie martwic ze sie rozkopie. Przyznam nawet, ze spiwor nie przeszladza mu w nocnym wedrowaniu jak sie przypadkiem obudzi:-)
A na samym poczatku - tzn. pierwsze dwa miesiace to zawijalam go w pieluche lub kocy bo machal lapkami i sie wyudzal - dopiero potem przeszlismy na spiworki. No ale to zalezy naturalnie od charakteru malucha. Ja bym kupila jeden dla sprawdzenia czy mauchowi podpasuje czy nie - bo sa takie, ktorym spiwory nie pasuja i tyle.

Iza mnie sie wydaje, ze to samo w sobie jest za cienkie aby to polozyc na lozeczko. Ja mam cos takiego i to jest super sprawa - tyle, ze u mnie najpierw lezalo na komodzie a teraz na parapecie na oknie w lazience (mieszkamy w kamienicy i mamy takie duze parapety:-)) Zeby polozyc na lozeczko potrzebujesz chyba specjalnej podstawki. A co do ochraniaczy z frotte to sa fajne na poczatek bo po kapieli mozesz od razu malucha tam polozyc ale z drugiej strony malo praktyczne bo przy pampersowych wypadkach trzeba to dosc czesto prac. Ja mialam na poczatku dwa na zmiane i ich uzywalam a potem odlozylam do szafki iuzywam teg bez bo jest latwiej przetrzec i tyle. Przy maluchu pewnie znowu wyciagne na te pierwsze dwa miesiace bo jest milsze w dotyku z ochraniacze niz bez.
 
Asze ja teraz kupiłam takie spiworki i ebde je testowac z Melci miałam kołderke i starsznie sie odkopywała i stwierdziłam ze zainwestuje w taki cosik ;-)
co do zdjec ciuszków i innych rzeczy to sie pochwale jak bedzie w nich właściciel;-) nie lubie sie tak chwalic ale zz to u innych mi to absolutnie nei przeszkadza wręćz przeciwnie uwielbiam oglądać kogoś zakupki:-D:tak:
Iza ja mam taki przewijak i on ma takie zabezpieczenie że pasuje do łóżeczka trzeba tylko kupić pod odpowiedni wymiar łóżeczka zeby było dobre;-)
siedziało to na łóżeczku i wogóle nic mu sie nie działo już przeżyło 2 dzieci a teraz bedzie 3;-)
ja dawałam na niego pieluszke flanelowa zeby nie bło dzidzusiowi zimno
 
reklama
Iza dokładnie taki sam kupiłam tylko żółty z Misiem.I już jest zamontowany,bo to taka nadstawka na łóżeczko i na to standardowe wystarczy ten krótszy;-)
 
Do góry