reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
kupiłam dziś materacyk kokosowo-gryczany bo wyglądał na bardzo solidny pościel( poszewki ochraniacze kołderka poduszka) i trochę małych ciuszków bo takich mam najmniej po takie małe pierdołki pójdę sama

Macie takie malutkie koszuleczki? bo dziś widziałam takie w sklepie kobieta mówiła że to sie nakłada pod kaftanik?
Kupić sobie kilka takich czy to zbyteczne?
 
Darina ja miałam takie koszulki ale wogóle ich nie używałam moim zdaniem sa zbędne
ja używałam bodziaki;-)
 
darinia ja używałam takich koszulek dopóki goil się pępuszek (a u nas troszkę z tym zeszło).. tyle, że ja je używałam zamiast kaftanika a nie pod kaftanik.. zresztą teraz też sobie kilka kupiłam, bo jakoś nie przepadam za kaftanikami (kupuje same śpioszki, a nie kompleciki z koszulką).. ale nie pytajcie mnie dlaczego, bo żadnego racjonalnego wytłumaczenia nie mam.. potem z koszulek przerzuciłam się na body...
 
Darinia u nas tez od paczatku byly body tyko te zapinane kopertowo i moim zdaniem takie wlasnie na poczatek sa najlepsze. Julek wlasciwie na poczatku to w samych bodzuiakach lezal ale teraz ze wzgledu na pore roku to chyba potrzebne do tego jakies spodenki czy spioszki. Albo najlepsze rozwiazanie pajac - wszystko w jednym:-)
A koszulek kilka dostalam i zadnej nie uzywalam.
 
U mnie w ruchu tez byly i body i pajace:tak: super sprawa! Marteczke to jak ci pusto to wiesz fru na kolanka podloge umyc potem w ramach relaksu mezula ... :-):-):-)
 
U mnie w ruchu tez byly i body i pajace:tak: super sprawa! Marteczke to jak ci pusto to wiesz fru na kolanka podloge umyc potem w ramach relaksu mezula ... :-):-):-)

He, he dokladnie tak :-) Marteczka korzystaj poki masz meza pod bokiem i kto wiem moze za kilka dni nie bedzie juz takie puste ;-)
 
Aha a do mnie dotarl podwojny wozeczek i bede testowac na sucho. Wlasnie zlozylam i ogladam a po lunchu w droge:-)
 
reklama
mi wszytskie dzieciate mamy tez odradzały koszulki , twierdząc że bodziaki najlepsze bo koszulki sie roluja na pleckach i są niewygodne więc koszulek nie kupuję:-)
 
Do góry