reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
weronikaa śliczna ogrodniczka:-):-)

marteczka ja miałam ten laktator Canpola i moja opinia jest taka, że jeśli potrzebujesz go do sporadycznego użytku to jest wystarczający.. przy dłuższym odciąganiu boli ręka, bo troszke trzeba sie napompować.. ja chcialabym karmić też po powrocie do pracy, więc kupiłam Avent, a tamten leży...
 
Skaba to zatrudnię męża do pompowania:-D.Ja chciałam jak najtańszy ale nie taki jak z Baby ono @@ Laktator BABYONO + smoczek gratis....TANIO @@@ (305239254) - Aukcje internetowe Allegro
A faktycznie w twoim przypadku nie ma co oszczędzać na tym sprzęcie,musi byc szybko i bez bólu.;-)
A ja zakupiłam dziś maść bepanthen i saszetki tantum rosa i waciki i herbatkę Hipp natal dla karmiących.
I zaje...pidżamkę rozpinaną,taka milusia:tak:a pidżamka mi się przyda bo w koszulach spać nie lubie:dry:
No i fotelik już przyszedł :szok:ale odesłałam go na pocztę bo tyle kasy w domu nie miałam:sorry2:
A i muszę jeszcze kupic termometr Niekat ten twój to coś takiego?
Termometr cyfrowy BRAUN PRT 1000 2lata Gwar+FV (302000827) - Aukcje internetowe Allegro
 
Weronika sliczniutka sukienusia i paputkom tez nic nie brakuje:tak::-)

a mi dziś wysłali łóżeczko i powinno dojść w poniedziałek najpóźniej we wtorek oczywiście materac do tego gryka-kokos, ale nawet nie wiem jaka grubość:szok: nie pomyslałam żeby zapytać, no ale klamka zapadła...:sorry2:
 
Marteczka - jak babki potwierdzą że termometr ok to też go kupię :tak: Jak kiedyś była o nich mowa i zeszło na cenę to mnie to przeraziło! :angry: Ale ten za 20 zelta to chętnie kupię.
Mam co prawda taki jak na zdjęciu, nie używany. Myślicie że może być??

To jest opis:
Lekarski termometr elektroniczny HARTMANN Thermoval rapid.
Właściwości:
- szybki i prosty pomiar temperatury
- pomiar temperatury w kilka/kilkanaście sekund
- wyjątkowo duży wyświetlacz cyfrowy
- wodoszczelna obudowa
- sygnał dźwiękowy
- pamięć ostatniego pomiaru
 
Weronika ja oglądałam na Allegroszu takie po 8zł z AEG;-)Ale to chodzi o tą miękką końcówkę,żeby pomiar w odbycie nie był bolesny:tak:a ten ma i tanią przesyłkę i 2lata gwarancji!Zresztą Braun robi dobre takie rzeczy:happy:
 
reklama
Do góry