reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Niekat racja.!!! Tetra do okien najlepsza!!!:-D:-D Ja tez mam dużo pieluch, niektóre nawet po moim bracie ( ma 23 lata), ale nie wyrzucam bo zawsze się na coś przydadzą. Muszę kupić tylko jakieś flanelowe bo nie mam żadnej:tak::tak:
 
reklama
Hmm, no to z moich dwóch typów wygrał zielony - przyznam, że nam też się bardziej podoba, ale niebieski ma fajniejsze kółka, bo w zielonym są całe czarne, no ale to w sumie szczegół. Wózek będziemy zamawiać dopiero w lutym i mimo wszystko nie daję za wygraną i szukam jeszcze na żywo tego Nomada, bo inaczej nie da mi to spokoju:no: Pospisywałam sobie telefony do wszystkich okolicznych sklepów i będę szukać...
A to mój ostatni nabytek z Allegro
 
Ja zdecydowanie jestem za pampersami. Swoja droga wstyd sie przyznac ale ja chyba bym teraz nawet nie wiedziala jak taka tetrowa zalozyc bobasowi na pupcie. Pamietam ze jakies ceratowe cos do tego bylo
Za duzo zachodu, pranie, prasowanie, chyba jestem za wygodna
 
Ja zdecydowanie jestem za pampersami. Swoja droga wstyd sie przyznac ale ja chyba bym teraz nawet nie wiedziala jak taka tetrowa zalozyc bobasowi na pupcie. Pamietam ze jakies ceratowe cos do tego bylo
Za duzo zachodu, pranie, prasowanie, chyba jestem za wygodna
no ja miałam takie dwie ceratki (ktoś mi chyba dał) ale rzecz jasna nie uzywałam;-)tragedia z zakładaniem bo to sie zawiazuje na bioderkach a jak dzidziek kopie to wszystko się zsuwa i koneic konców goła pupa szoruje po materacyku (czy na czym tam dziecko lezy) - PAMPERSY RULEZ!!! - alez ja dziś sie drę:sorry2::-p;-)
 
:baffled::baffled::baffled: to chyba jestem jedyna co do czasu uzywala pamperkow-roznych a pozniej tetry do tej pory w sumie:sorry2: ale to tez moze dlatego ze w pamperkach wiecznie mial jakies wysypki itp lekarz poradzil sprawdzic czy po tetrach mu cos bedzie i po tetrach jest supcio dupcia:-) jedynie na noc lub na dluzsze wyjscie zakladam pamperka a tak to tetraaaa i jet oki:-)
 
Kurcze a ja sobie nie wyobrazam uzywac pieluszek tetrowych.Tyle prania pozniej nie miałbym gdzie tego suszyc.Leniwa jestem lubie sobie zycie ułatwiac wiec raczej beda jednorazówki:-p
 
reklama
Do góry