reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Marteczka, nie załapałam się na twoje badanie rynku marcówkowego, ale też głosowałabym na żyrafki, właśnie taką pieluszkę flanelkową mam i mam też te pieski tylko na ecru i nawet bardziej mi się podobają no ale tych nie typowałaś:-) Właśnie wróciliśmy z Plejady i tego Jane oczywiście nie było i nigdy ich nie prowadzili, ale za to obejrzeliśmy sobie dokładnie tego Concorda i stwierdziliśmy jednogłośnie, że jest suuuper:tak: A jaką ma wielką spacerówkę:szok: ale bardzo zgrabną! Jest faktycznie leciutki i super się prowadzi - normalnie same plusy - nawet pokusiliśmy się o stwierdzenie, że jest wart swojej ceny:baffled::baffled: No to teraz zobaczymy jaką mężuś dostanie premię w przyszłym miesiącu i czy Filip będzie jeździł taką limuzyną:-D:-D:-D
A teraz ja proszę o doradzenie który kolor bardziej wam się podoba - zielony czy niebieski? Bo te 2 opcje bierzemy pod uwagę W�zek FUSION - concord.pl
Weronikaa ja u tego sprzedawcy kupiłam furę rzeczy i też myślałam o tych pieluszkach, ale kupiłam zwykłe flanelkowe, a zamiast tych ceratkowych, to taki podkład Pledzik do przewijania FROTTE gabka ceratka KOLORY (295372176) - Aukcje internetowe Allegro jest ciut większy i naprawdę fajny!
Sorki, znów przeginam w rozpisywaniu się na tym wątku:baffled:
 
reklama
Siwona mnie bardziej podoba sie niebieski
ja mam tylko 3 flanelowe i miałam je tylko ajk szliśmy do lekarza zeby położyć na przeijaku jak nie było nic w przychodni;-) no i na naszym przewijaku ceratowym tez kładłam flanelowa;-) a tetrowych miałm chyba 20 bo Meljas dość często mi ulewał i były one tylko do karmienia;-)
acha a flanelowymi przykrywałam w lecie maluszka:tak:
Ninja to masz rajtuzki typowo chłopiece:-)
 
Ja kupiłam 40 pieluch zwykłych białych i musze właśnie dokupić kilka flanelowych (właśnie do buźki), a poza tym oczywiście pampersiaki.

A na przewijak kupiłam takie frotkowe "prześcieradło" z gumkami (jak normalne prześcieradło do łóżeczka tylko wymiaru przewijaka).


Ninja - ale ogromniaste te rajstopki :-D:-D Pupa większa niż nóżki - słodkie są po prostu! Ale te dzidziuśkowe ciuszki są słodziuchne! ;-):tak:

Siwona - jak ostatnio mam fioła na punkcie zielonego (takiego rażącego zielonego) tak ten mnie nie urzekł. Ale niebieski super!!:-D:-D:-D
 
siwona - mi się bardziej podoba zielony, no ale ja w ogóle mam jazdę na każde odcienie zieleni.... kwestia gustu. Chociaż z tych kolorów, które są na stronie to wybrałabym beżowy :-D:-D:-D
 
No a ja kupiłam tylko dwie flanelki,chciałam z 5 ale Pani mi odradziła,powiedziała,że jak mi się sprawdzą to sobie najwyżej dokupię:tak:.
Siwona pewnie,że brałam pod uwagę te kremowe pieski ale nie byłoby do nich tego prześcieradła z falbanką;-).To może ja ci chociaż zdążę doradzić;-)?Mi się podoba niebieski i pomarańczowy:-)
 
weronika - 40 pieluch tetrowych??? o rany ja z Oliwia maiłąm 20 z czego 10 nie ruszyłam do dziś - to nawet tetry nie musze juz kupowac:sorry2:tylo dokupie 5 flanelowych i basta - a jak bedzie mało to sobie dokupie:tak:
 
pieluszki - ja na początek miałam 10 tetrowych i 2 flanelowe, ale szybko dokupiłam kolejne 10 tetrowych, a mama z flanelki doszyła mi jeszcze 3 pieluszki. Flanelowe używałam do łóżeczka - pod główkę (zamiast poduszki), drugą miałam wyłożony materac w gondoli, jak się zrobiło gorąco to trzecią położyłam na foteliku samochodowym, bo Przemko bardzo się pocił na tym materiale z fotelika. I czwarta do przykrywania zamiast kocyka jak było bardzo ciepło. A do wycierania buźki to tetrowe. Nawet nie wiem, czy flanelka też tak dobrze wciąga mleko lub inne jedzonka.
 
ninja rajstopki super :-)

siwona z kolorów o których mówisz wybrałabym pewnie zielony (tak jak to zrobiłam z ręczniczkiem , kocykiem, wanienką, itp.:-D) ale podoba mi sie też bardzo pomarańczowy i może jeszcze szary wzięłąbym pod uwagę :-)
 
reklama
Niekat - ja nie miałam pojęcia co i jak, ale tak mi powiedzieli - doradzili więc tak kupiłam. Choć kazali mi kupić z 50-60! :szok:

To od samego początku w ruchu były pampersy??
oczywiscie! urodziłam latem wiec nie narażałbym pupci mojej niuniu na odparzenia od tetry - niech mówią co chca ale jednorazowe pieluszki ( w moim przypadku pampersy potem przeplatane z huggies) sa bez porównania lepsze i wygodniejsze zarówno dla rodziców jak i dla samego maluszka:tak:ja tetrowych uzywąłam glównie do wycierania dziubka lub do bioderek ale wiesz no te terty ci sie nei zmarnują bo nimi sie myje świetnie okna;-):-p:-D
 
Do góry