reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dzięki laski.:-D:-D Chyba zauważyłyście, że kolor uniseks??? Jakoś boje się kupować coś typowo dla dziewczynki - a nuż się okaże coś innego....??????
 
asze, śliczny polarek!

U nas było 20 pieluch tetrowych, szły jak burza do wycierania dzioba, do podkładania pod dziób bo młoda ulewała i do owijania piersi z której aktualnie nie karmiłam, podkładania pod pierś z której aktualnie karmiłam (rzeka mleka), na ramię jak młoda odbijała, na przewijak - jak było kupsko to często przy przewijaniu przewijak był cały utytłany. Z tego zostało mi 10 sztuk, reszta służy do wycierania huśtawki na palcu zabaw, do zakładania lalkom :), do podkładania pod dziób jak młoda zaczynała jeść zupki.
Flanelowe miałam cztery, wkładałam do łóżeczka i do wózka pod główkę i przykrywałam jak było gorąco.

Strasznie mnie nosi żeby iść na dzieciowe zakupy. A tu nie ma z kim zostawić Irenki, mąż ma roboty po uszy bo nadchodzi sesja i ocenia projekty, a sama sie nie wybiorę bo potrzebny mi tragaż ;)
 
Remeny mnie też tak nosi, tym bardziej że niewiele co mam kupione, ale każdy weekend małżon ma zajęty bo sie dokształca i ma egzaminy:wściekła/y::wściekła/y:, poza tym on uważa że jeszcze jest tyyyyleeeee czasu!!!!!!
 
Asze, no faktycznie, masz jeszcze 44 dni ;-)
Tylko w ostatnich dniach ciężko kulać się po sklepach.
Może zwiedzaj te sklepy z kimś innym, koleżanką np., bo faceci to na ogół nie mają cierpliwości do wybierania ciuchów, zwłaszcza dla kogoś kto się jeszcze nie urodził.
Zresztą... mój mąż nawet nie wie jaki rozmiar ubrań nosi Ala,
Ja większość brakujących rzeczy kupię na allegro, żałuję że będzie tego mało, bo przecież Ala odda siostrze wszystkie małe ciuszki, wózek, łóżeczko, fotelik itd.
 
Asze ale cudny upolowałaś!!!Uwielbiam takie uszka na kapturkach są taakie sweet:tak:Też się czaję na coś podobnego.
A co do tych pieluch to mam całą siatę w spadku tetry,nawet nie wiem ile ich jest bo nie otworzyłam.kupiliśmy Jumbo Pack Pamperów i głównie to zamierzam używac,ale tamte też wypiorę tak jakby brakło Pampków albo jak mówiła Remeny do innych celów.
 
reklama
Siwona i tak jesteś z tymi wózkami i decyzjami przede mną:tak:
Kurczak!!!Sama już nie wiem i w końcu jeszcze żadnego fotelika nie mam,bo muszę wiedzieć do jakiego wózka ma mi pasować:wściekła/y:Powiększyłam grono"podejrzanych"zamiast zmniejszyć i tak albo ten nieszczęsny Bolder4(wyszły nowe kolory)ale to by była najdroższa inwestycja:-(,albo Driver4xl(mogę kupić używany)chociaż kolory bez rewelki:dry:,albo po ostatnich waszych typach x-lander xa lub x-lander x3(i tu obydwa modele mogę nabyć taniej-używane).I nie wiem cholera nie mogę się zdecydować a tu już trzeba fotelik nabyć:wściekła/y:.Może wasze opinie na ten temat mi pomogą:happy2:bardzo chętnie poczytam:tak:
 
Do góry