reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Remeny powiem ci,że ja tez się nad taka chustą zastanawiam-tylko dobrze by było gdyby ktos w realu pokazał jak sie to wiąże-spotkałam się ,że jak nie bardzo idzie wiązanie na początku to mozna się zrazić do tych chust-ale podobają mi się bardzo...
 
reklama
Asze, śliczny kombinezonik :tak: A na zakupy może uda sie z jakąś zmotoryzowaną koleżanką pojechać, skoro mąż ma tyyyleee czasu.
remeny, fajna ta chusta. Ale jak za kawałek materiału to cena spora. Ale modne rzeczy są w cenie. A może uda Ci się upolować używaną?
 
Miałam iść spać, a siedze na BB i na allegro :/

Marzy mi się chusta do noszenia malucha CHUSTA NATI - KILKANAŚCIE SPOSOBÓW NOSZENIA (298767499) - Aukcje internetowe Allegro
ale ceny są zabójcze - a mamy juz porządne nosidełko na przód dla maluszka i nosidło ze stelażem dla większego dziecka. Troche szkoda pieniędzy, ale tak mi sie to podoba...

Fajnie chusty i pomysl tak noszenia dziecka na szybkie zakupy albo po domu bardzo mi sie podoba. ja takie dwie podobne dostalam jako prezent bo tu bardzo modne ale martwie sie ze uloze dziecko w zlej pozycji i jeszcze uszodze kregoslup. moze w szkole rodzenia wyjasnia jak dziecko bezpiecznie i wygodnie ulozyc..?
 
Używanych jest mało i też w strasznych cenach. Już myślałam żeby uszyć taką, ale podobno to jest specjalny materiał. Musze doczytać jeszcze.
 
Giza wolałabym jednak z mężem bo on ma oko do znajdywania rzeczy fajnych i niebanalnych... jak chcę sobie coś kupić to zawsze wybieram się z nim albo wręcz on sam mi coś kupuje i zawsze trafia!!!!:tak::tak::tak:
 
no własnie drogie są te chusty - no a jak się okaże zbyt czasochłonne dla mnie wiązanie? Albo Nygus nie będzie chciał w niej być?

ja wybrałam taką kieszonkę - niewiele kosztuje, można ją oddać w ciągu 100 dni podobno( dlatego wstrzymuję się jeszcze z zakupem) i jest opcja moro :)-p). Mam ją dostać od najlepszej kumpeli, przez którą chusta jest zatwierdzona (pracuje z fizykoterapeutami) jako zdrowa dla Nygusa.

Podręczna chusta nosidełko-schowasz do kieszeni! (299809704) - Aukcje internetowe Allegro
 
no własnie drogie są te chusty - no a jak się okaże zbyt czasochłonne dla mnie wiązanie? Albo Nygus nie będzie chciał w niej być?

ja wybrałam taką kieszonkę - niewiele kosztuje, można ją oddać w ciągu 100 dni podobno( dlatego wstrzymuję się jeszcze z zakupem) i jest opcja moro :)-p). Mam ją dostać od najlepszej kumpeli, przez którą chusta jest zatwierdzona (pracuje z fizykoterapeutami) jako zdrowa dla Nygusa.

Podręczna chusta nosidełko-schowasz do kieszeni! (299809704) - Aukcje internetowe Allegro

Fajna i w dodatku z DVD instrukcja obslugi! chyba kupie dla samej instrukcji :-D, tylko ciekawe czy tu wysla :confused:
 
reklama
Do góry