reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Asia gratuluje zafasolkowania:)Wszystkiego dobrego:)
z miesiąc temu widziałam taką pościel w tesco.rozpoznaję 1,4,9,13 spieszyłam sie i miałam wrócic po nia ale zapomniałam wkońcu
 
Ostatnia edycja:
reklama
to nie takie proste ;-) My mamy sporo wymagań co do samochodu... przede wszystkim musi się nadawać do turystyki 4x4...
 
ajentka ja sie ciesze, ze mi trauma mija:) ale na razie zostaje przy wersji, ze albo wcale albo za 5 lat;)
marciaa jak przyjda te posciele to napisz mi jaka to jakosc, bo cena kuszaca, ja zawsze kupuje bawelniana satyne z home&you i jestem bardzo zadowolona i z andropolu
 
widzisz polka czyli Franio może jeszcze być starszym bratem !

asiaKC gratki i zdrówka :)

marciaa ja też ikea w łóżku :)

Na all pobuszowałam ale na razie tylko obserwuje, jak coś się wyklaruje to się pochwalę :) ... póki co to ten fotelik musimy zakupić ... a to wydatek rzędu 700 złotych :/
 
n&h :) jesteś Szalona :) :) mama mówiła nigdy nie mów nigdy :) ale chyba teraz przede mną powrót do pracy i zapewnienie przyszłości moim 3skarbom !!!

A ja dziś znowu w lumpku zaszalałam bo po 1zł było :) jak wypierzemy to się pochwalimy :)
 
n&h ja również rozglądam sie za fotelikiem i mam dylemat, poczytałam troche opinii i przymierzałam Filipa do Tobi i do Recaro, co najgorsze to w zadnym z nich nie chcial siedziec:( nie wiem czy to wina grubej zimowej kurtki i ze był w tym ściśnięty. Dlatego poszukiwania wznowie chyba dopiero jak sie zrobi troche cieplej i nie bedzie tak grubo ubrany, mam nadzieje ze wtedy spodoba mu się któryś.
 
reklama
Do góry