reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
kalisa ja Frania nie przymierzalam do fotelika, po prostu kupilam i juz;) i musial zaakceptowac
frotka my kupilismy wlasnie na rzepy butki dla Frania. W dichmanie z elefanta, szybko sie zaklada, sa fajnie wyprofilowane. Ale na razie jeszcze mlody jezdzi w wozku w kozaczkach:)
 
Marcia pościel ładna. Mi najbardziej wzory 5,9 i 13 się podobają. Koniecznie daj znać jak dostaniesz jaka jakość w dotyku. Chętnie bym się skusiła ale jakoś nie mam zaufania do pościeli za 30 zł. Oczywiście mogę się mylić ale już dwa razy się przejechałam na takiej tańszej i teraz tak nieufnie podchodzę.

Kalisa my kupiliśmy dla Kingi fotel Chicco K 1 i jestem bardzo zadowolona. Mała siedzi jak królowa:-)
 
spoko tez sie boje co mi przysla...w ikei byly za 30 posciele nakupowalam a myslalam ze to jakas padaka...ale tam to mozna dotknac chociaz...jak wypiore ubiore to wkleje fotencje :D
ta posciel byla niby za 70pln ale promocja :p jak sie okaze ze klapa to juz nie kupuje na allegro bo ostatnio mam pecha;)
 
mysza m nie wykluczone, że taki właśnie będzie finał:)
kasia0305 dzięki zaraz lookne jak wygląda, bo nie przypominam sobie abym taki sprawdzała
n&h tak takie odniosłam wrażenie jak siedziałw tej grubej kurtce
 
Dziewczyny pomóżcie!! Jakie buty kupujecie dzieciaczkom-głownie chodzi mi i o dziewczynki bo mam problem:/ Chce kupić z atestem zdrowej stopy a to wydatek ponad stu złotych i nie wiem czy kupować półbutki ale za miesiąc były by te baletki znowu dobre. Teraz na baletki za zimno a znowu potem wydawac tyle kasy:/ To są te trzewiki
Buty MRUGAŁA skora r 19 przesylka gratis (1496265695) - Aukcje internetowe Allegro
A to są te ala baletki
PÓŁBUTYI DZIEWCZĘCE MRUGAŁA rozmiar 19 (1519045774) - Aukcje internetowe Allegro

Czy moze kupic adidaski bo tez ortopedzi polecaja i miec w nosie atesty??
 
Ostatnia edycja:
Dronka chciałam fason taki jak te Mrugały ale przymierzyłam elefanteny takie i nie umiała chodzic.Wczoraj kupiłam adidaski sznurowane.Namierzylismy sie różnych ale chodziła w nich jak robokop.a w kapciach biega juz normalnie.Jak załozyła adidasy normalnie po sklepie tuptała i juz w nich została.Póżniej wstawie fotke
[URL=http://img821.imageshack.us/i/016lv.jpg/] Uploaded with ImageShack.us[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Dronka, ja bym kupiła teraz normalne półbuty, a potem już sandałki. Co to atestu to nie wiem, ja lubię Elefanteny i np Zawitkowski je poleca, bo mają bardzo elastyczne podeszwy. Niestety Adaś ma do nich za grube nóżki :(

A jak ci zależy na "zdrowej stopie", to są tańsze trochę buty Sunway http://www.butki.pl/#/_get/idShoe/36/idColor/6/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blu Serio byś kupiła te półbutki bo wszytscy w sklepie sugierowali mi bym kupiła te bardziej zabudowane bez paseczka:/ i zgłupiałm juz zupełnie!!
Mi zależy na ateście - chociaż wiem że nei gwarantuje że stopy mojej Gabrysi będą dobrze się kształtować bo ja mam mega platfusa:sorry: i boję się by ona takich problemów nie miała-wieć wolę być przezorna:confused2:
i fajne butki ma ta firma-qrna ja znalazłm na necie znalazalm liste sklepów co mają atest i tej firmy nie było wymienionej :eek:

Widziałam Elefanteny ale rozmiarów brakowało-jutro 2 podejscie do zakupu:)

Frotka fajowe adidaski :) a one maja miękką podeszwe bo jak dziś wyginałam podeszwy to były sztywne jak cholera:/ dlatego nawet nei przymierzałam ich małej
 
Ostatnia edycja:
Do góry