reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

miekka gondola jakby sie urodzilo pod koniec marca chyba bylaby ok :tak:
Choc ja mialam tradycyjna i urodzilam pod koniec maja i tez jakos synek sie w niej nie grzal i nie pocil. Fakt - jezdzil tylko 3 miesiace bo wyrosl szybko :-D

Co do pieluch to stawiam na niemieckei Pampersy na poczatek - takei wielkie paki :tak: okolo 120zl
 
reklama
Witam!
biggrin.gif
biggrin.gif

Właśnie wróciłam z TESCO
yes2.gif
laugh.gif
laugh.gif
hehe... Kupiłam małej upatrzone wczoraj pajacyki... 3 szt = 29.50zł, do tego futrzane półśpiochy błękitne niby dla chłopca, ale mam dla małej bluzę z tego samego futerka i w tym samym kolorku, to do kompletu kupiłam, a poza tym kremik z ziajki do pielęgnacji dzieci i niemowląt, za 3zł, i oliwkę też z ziajki za 7.29zł, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, gruszkę do noska, szczoteczkę z grzebykiem do włosków, szczotkę do butelek, termometr do wody... Trochę tego było
wink2.gif
yes2.gif
yes2.gif
Ale nie drogo!! Zadowolona jestem z zakupów
p.gif
Mój Ł to nie mógł patrzeć jak wrzucałam co chwilę to nowe rzeczy do koszyka.. bał się, ze zabraknie mi pieniążków
embarrassed.gif
embarrassed.gif


Już dodaje fotki :-)
 
w sumie jak z materacem lateksowym to jeszcze nie tak najgorzej :-)

a my na nasze lozeczko poczekamy sobie 2 tygodnie.
Karol sie dzisiaj w koncu tam dodzwonil.:confused:

ionka mnie to lozeczko tez sie bardzo podoba, fajny wzorek i kolor.

dzięki :-)

tak btw to jeszcze na nie czekamy :dry: 4 grudnia zrobiłam przelew... potem świeta były...
a byłam pewna, że dzis dojdzie :-(
poczta polska zażyczyła sobie 500zł na zagraniczną przesyłkę :szok: :szok:
a taki poziom usług :wściekła/y:
 
My juz wlasciwie wszystko mamy, nawet komode,wanienke i przewijakiem w jednym:-) z czego jestem najbardziej zadowolona:tak:. Brakuje mi tylko materacyka do lozeczka. Nie wiem na jaki sie zdecydowac. Moze Wy mi cos polecicie??

No i nie wiem czy brac posciel do lozeczka z atestem co wiaze sie z kosztami czy sobie darowac i kupic tansza bez atetsu??



 
No i nie wiem czy brac posciel do lozeczka z atestem co wiaze sie z kosztami czy sobie darowac i kupic tansza bez atetsu??

a nie boisz się, że bez atestu może zaszkodzić? nie wiem- toksyczne farby mogły byc uzyte?? albo może zapięcia- niezabezpieczone zamki lub w ogóle guziki?
 
reklama
Witam!
biggrin.gif
biggrin.gif

Właśnie wróciłam z TESCO
yes2.gif
laugh.gif
laugh.gif
hehe... Kupiłam małej upatrzone wczoraj pajacyki... 3 szt = 29.50zł, do tego futrzane półśpiochy błękitne niby dla chłopca, ale mam dla małej bluzę z tego samego futerka i w tym samym kolorku, to do kompletu kupiłam, a poza tym kremik z ziajki do pielęgnacji dzieci i niemowląt, za 3zł, i oliwkę też z ziajki za 7.29zł, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, gruszkę do noska, szczoteczkę z grzebykiem do włosków, szczotkę do butelek, termometr do wody... Trochę tego było
wink2.gif
yes2.gif
yes2.gif
Ale nie drogo!! Zadowolona jestem z zakupów
p.gif
Mój Ł to nie mógł patrzeć jak wrzucałam co chwilę to nowe rzeczy do koszyka.. bał się, ze zabraknie mi pieniążków
embarrassed.gif
embarrassed.gif


Już dodaje fotki :-)


Hhehehhe a ja pracuje w TESCO i bardzo sobie to cenie:-) bo mam calkiem niezly dostep do niespodziewanych promocji:-) Czesto na tekstyliach sa robione obnizki, o ktorych sie nawet nie informuje, bo np. jest to tylko kilka sztuk. Ostatnio kupilam dla swojej niuniu 3x szpioszki z Disneya za 5zl z groszem:-D!! Tylko najgorsze jest to, ze nie idzie nigdzie w systemie sprawdzic na co dokladnie bedzie znizka. Sposobem jest kontrola ;)



 
Do góry