reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Właśnie oglądam najnowszą gazetkę z reala (od 7.01 do 13.01) i tak dla zainteresowanych z ciuszków są:
* body po 4zł
* czapka, szalik lub rękawiczki niemowlęce po 2zł,
* skarpety niemowlęce ze snoopym po 2zł
* śpiochy welurowe po 12zł,
* buciki niemowlęce po 12zł

I jest jeszcze proszek (1,8kg) lub mleczko (1,5L) do prania Lovela za 18,95zł (nie wiem czy to tanio czy nie, bo się nie orientuję, ale niby jest promocja;-) Ostatnio był proszek dzidziuś za 12zł (2kg) i żałuję że nie kupiłam, bo jednak jest trochę tańszy od innych proszków dla dzieci.
 
reklama
A i jeszcze pieluszki Huggies Newborn 90szt, midi 86 szt. są po 39,85zł (też nie wiem czy to tanio czy normalna cena, ale może którejś z was się przyda taka informacja;-))
 
A ja mam takie pytanie. Co myślicie o rożkach z usztywnieniem? Czy on jest konieczny? Ja tak sobie myślę, że będę nosiła małą tak bez niczego no ale nie wiem sama:-( Co Wy myślicie?

ja mam taki rozek feretti z wyjmowanym usztywnieniem, specjalnie ono nie jest potrzebne, na poczatku jedynie, jak mi nie bylo potrzebne juz to wyjelam i tyle.

mysza m ja tez jestem za gondola, jednak te chociaz pierwsze 4 miesiace dziecko lepiej jakby w gondoli jezdzilo, chociaz teutonia ma fajna zabudowana spacerowke wiec na upartego mozna bez gondoli sie obyc, ja mam emmaljunge citty cross i tak naprawde spokojnie bym mogla dziecko od urodzenia wozic w spacerowce ze spiworkiem , ale gondola to jednak gondola. Jakos bezpieczniej mi sie wydaje. Do teutoni to mozesz chyba maxi cosi zamontowac tez.
Ja kupilam fotelik maxi cosi , nie mam adapterow do wozka, ale ja chyba ani razu nie wozilam syna w foteliku na stelazu, przypuszczam ze teraz tez nie bede wozic wiec nie zalezy mi na tym.
 
a ja dziś byłam u pediatry i tam było małżenstwo z maleństwem w takim właśnie usztywnianym czymś (jak gondola) i tak się zastanawiam czy tego nie kupić zamiast tego wózka z gondolą... :confused: jeszcze mama też mnie na to namawia, że raz dwa przyjdzie lato..... bla bla bla.... sama nie wiem to takie dość solidne się zdawało....:sorry2:
 
a ja dziś byłam u pediatry i tam było małżenstwo z maleństwem w takim właśnie usztywnianym czymś (jak gondola) i tak się zastanawiam czy tego nie kupić zamiast tego wózka z gondolą... :confused: jeszcze mama też mnie na to namawia, że raz dwa przyjdzie lato..... bla bla bla.... sama nie wiem to takie dość solidne się zdawało....:sorry2:

bo sa wlasnie takie "miekkie gondolki" do spacerowki rozkladanej na plasko , maja usztywniane dno i uchwyty do przenoszenia, to jest calkiem fajne rozwiazanie. Tym bardziej dla takich dzieci wczesnowiosennych jak nasze.
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś byłam u pediatry i tam było małżenstwo z maleństwem w takim właśnie usztywnianym czymś (jak gondola) i tak się zastanawiam czy tego nie kupić zamiast tego wózka z gondolą... :confused: jeszcze mama też mnie na to namawia, że raz dwa przyjdzie lato..... bla bla bla.... sama nie wiem to takie dość solidne się zdawało....:sorry2:

Ja tak też początkowo myślałam o spacerówce i do tego o takie nosidło - miękka gondola z usztywnieniem. Jednak tak zdecyduję się na gondolkę - dużo miejsca , wygodniej na upalne dni - luz dla maluszka:-)
 
Kasaii dzięki za opinię, mnie też kusi gondola, ale wszystkie młode mamuśki, które znam odradzają jej zakup :confused: że a to pora wiosenna, a to, że mały szybko rośnie i góra 2 miesiące w niej pojeździ, bo później to nawet na ciepło będzie :confused: że same kupowały gondole i praktycznie nie używały ich. W sumie większość gondol jest dość krótka :baffled: ech za dużo tych wózków do wyboru ;-)
 
a ja dziś byłam u pediatry i tam było małżenstwo z maleństwem w takim właśnie usztywnianym czymś (jak gondola) i tak się zastanawiam czy tego nie kupić zamiast tego wózka z gondolą... :confused: jeszcze mama też mnie na to namawia, że raz dwa przyjdzie lato..... bla bla bla.... sama nie wiem to takie dość solidne się zdawało....:sorry2:
Gdybym nie miała wózka właśnie kupiłabym taki, spacerowy rozkładany na płasko i do tego gondolkę, ponieważ dzieci urodzą się w marcu zaraz będzie ciepło, więc lepiej kupić coś co będzie porzyteczniejsze, z mojego wózka byłam zadowolona, teraz synek ma rok i trzy miesiące i ledwo się mieści w tym wózku typu wielofunkcyjnym.

A co do różka, usztywniacz przydał się bardzo na początku, później go wyciągnęłam :)
 
Witajcie.Jestem marcowa mamą z 2006r.Synek skończy 4 lata 3 marca. Teraz jestem w ciąży, termin tym razem na koniec marca. Więc dzieciaczki wiosenne. Podoba nam się wózekFERRARI dla dużego SPORTLINE dla małego PROMOCJA (865548631) - Aukcje internetowe Allegro lub ZESTAW WÓZEK CONECO V4 + FOTELIK - WYPRZEDAŻ !!! (864207119) - Aukcje internetowe Allegro. Ferrari chyba co raz bardziej na tak, właśnie dlatego, że ma zamiast gondolki wkładkę.Poprzedni wózek mieliśmy firmy Tako, super się sprawdziło to nosidło.Synek urodził się 4200 i 60 cm Na zimę już woziłam go w wersji spacerowej z pokrowcem na nóżki. A rożek miałam miękki, na rzep.Dodatkowo przewiązywałam paskiem,bo mi mały nóżkami kopał i się rozpinał.Teraz też będę używała miękkiego,góra do miesiąca,później jako kołderkę do wózka.Znany terapeuta Paweł Zawitkowski radził w TVNie rożek tylko do snu na noc, bo maluszek nie zsunie się pod kołderkę(najczęstsza przyczyna śmierci łóżeczkowej)bez rożka dziecko czuje się bezpieczniej
 
reklama
Do góry