reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

wiecie co tak podgladam te wozki co pokazujecie i zdecydowanie europejskie sa duzo fajniejsze od amerykanskich. Ja co prawda mam wozek po Pacie o nowego kupowac nie bede, ale jesli mialabym wybierac jeszcze raz to napewno sciagnelabym sobie cos z Polski, nie dosc ze slicznie wygladaja to jeszcze maja mnostwo funkcji i gadzetow. Super.
 
reklama
molly_anna jak dla mnie spoko:) w ogole ja jakos sie wozkami nie przjmuje szczegolnie tym pierwszym.Dostalam po siostrzencu meża,i szczezrze to nawet za bardzo nie wiem jak On wyglada jaka to firma itp.Zreszta u mnie wozek nie gra duzej roli.Mieszkam na wsi w domu z ogrodem.Wiec wozka nigdzie taszczyc nie musze,nie musi mi sie pieknie skladac.Bedzie mi potrzebny jedynie na spacerki i by postawic dziecko w ogrodzie.Na pewno nigdzie Go nie bede przenosci.A w przyszlym roku zaopatrze sie w jakąs fajna lekką spacerówke i juz.
 
No mnie przede wszystkim nie stać na wózek za 1000 zł :no:
A ten wydaje mi się dość solidny. Ostatnio od znajomych słyszałam, żeby nie kupować wózka z małymi kółkami, bo na wybojach się strasznie telepie.
Może faktycznie nie jest wysoki, ale można sobie dopasować rączkę;-)
 
No mnie przede wszystkim nie stać na wózek ponad 1000 zł :no:
A ten wydaje mi się dość solidny. Ostatnio od znajomych słyszałam, żeby nie kupować wózka z małymi kółkami, bo na wybojach się strasznie telepie.
Może faktycznie nie jest wysoki, ale można sobie dopasować rączkę;-)
To prawda.. no cóż takie polskie chodniki i ulice mamy, że dziury są:)
Ten wózio co wybrałaś wygląda dośc solidnie. Poczytaj sobie jeszcze w necie opienie to więcej może sie dowiesz jak się sprawdza w użytkowaniu.:tak:
 
ja chcialam na duzych kołach i to jeszcze na paskach..ale jak sie przejechalam.. to chce tylko i wylacznie ze skretnymi kolami i dwa kolka z przodu mniejsze.
W moim miasteczku nierowne chodniki to juz historia. Teraz wszedzie pokladli kostke. Jedyny plus :-D
 
reklama
moj Karol i moja mama (tutaj mniej patrze na jej zdanie) przekonywali mnie na wozek na paskach.
Wzielam Karola za chabety (dobre ch?), zaprowadzilam do sklepu z wozkami... no i sam stwierdzil, ze te skretne z malymi przednimi sa swietne. Ze jedna reka mozna go prowadzic i plynie poprostu :-)

i juz innego nie chcemy :-)
 
Do góry