reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Ja bym jednak proponowała z atestem, fakt że pościel też się pierze niczego nie zmienia...ostatnio słyszałam o wózkach (maclaren) przy których użyto jakiś szkodliwych farb...czy barwników,więc lepiej nie ryzykować...
 
reklama
a nie boisz się, że bez atestu może zaszkodzić? nie wiem- toksyczne farby mogły byc uzyte?? albo może zapięcia- niezabezpieczone zamki lub w ogóle guziki?

masz racje, boje sie... ale tyle kasy juz poszlo na niunie, bo naprawde nie oszczedzamy na niej. Po prostu chcialam poznac wasze opinie:-)

a wybrane mam takie, tylko sie nie moge zdecydowac...

13-el POŚCIEL 120x90 z aplikacją + KOŁD.GRATIS (860412378) - Aukcje internetowe Allegro


AMY Sweet Baby PLUS 12 elementów + gratisy (847682232) - Aukcje internetowe Allegro




 
Ostatnia edycja:
Hhehehhe a ja pracuje w TESCO i bardzo sobie to cenie:-) bo mam calkiem niezly dostep do niespodziewanych promocji:-) Czesto na tekstyliach sa robione obnizki, o ktorych sie nawet nie informuje, bo np. jest to tylko kilka sztuk. Ostatnio kupilam dla swojej niuniu 3x szpioszki z Disneya za 5zl z groszem:-D!! Tylko najgorsze jest to, ze nie idzie nigdzie w systemie sprawdzic na co dokladnie bedzie znizka. Sposobem jest kontrola ;)


Co do ciuszków cherokee to ja je uwielbiam! Są bardzo dobre gatunkowo, i każda moja znajoma, która też zaopatrza się tesco, w ciuszki dla maluszków, jest bardzo zadowolona... Ja chciałam się skusić dzisiaj jeszcze na bodziaki z długim rękawkiem pakowane po 3 szt Disneya, ale już limit przekroczyłam i mój Ł mi zabronił:zawstydzona/y::-(, ale i tak je kupie:wściekła/y::wściekła/y:hehe upchne je gdzieś w szafie, by nie mógł ich zobaczyć :-):-D Zrobię szatański podstęp :-p
 
no pewnie ze warto:-) jakis czas temu kupilam kocyk z cherokee za 7,50 i szlafroczek za 12zl:-) Czasem to naprawde fajne rzeczy idzie wyhaczyc za niewielkie pieniadze. Zaluje ze na zwolnieniu musze byc i w domku lezec nogami do gory:-( ale moj Krzys kontroluje sytuacje, bo on tez w TESCO pracuje:-p





 
Wczoraj przyszła paczka z allegro. Mam już pieluchy tetrowe, smoczek, butelkę-tak na początek.
Koszuli pod kaftaniki, kilka spiochów, linomag, ale jeszcze dużo przede mną.
Dziś ciąg dalszy poszukiwań na all.Na szczęcie uwielbiam to:-):-):-D
 
Ja tez wypróbowałam wiele rodzaji wkładek laktacyjnch.
Jak są marne to się rozwarstwiają, kleją, przepuszczają szybko pokarm. Bleee:baffled:
Ale wielorazowych takich to akurat nie, nie było takich wtedy chyba.
 
reklama
wiecie co tak podgladam te wozki co pokazujecie i zdecydowanie europejskie sa duzo fajniejsze od amerykanskich. Ja co prawda mam wozek po Pacie o nowego kupowac nie bede, ale jesli mialabym wybierac jeszcze raz to napewno sciagnelabym sobie cos z Polski, nie dosc ze slicznie wygladaja to jeszcze maja mnostwo funkcji i gadzetow. Super.

Wama popieram.Kiedys gdy rodzilam pierwsze dzieci to te amerykanskie
wydawaly sie super ,a teraz stwierdzam ze naprawde nie ma w czym wybierac,wszystkie jednakowe a najbardziej wkurzaja mnie te male kolka.
Nawet w niedziele rozmawialam z mama i bralysmy pod uwage sprowadzenie z Polski ale po przeliczeniu kosztow to wyszloby drozej niz Quinny.Wiec pewnie pozostanie mi kupno tego co amerykanski rynek proponuje.

Wczoraj moja kolezanka przywiozla mi ubranka po swoim synu i teraz to malenstwo ma wiecej ciuchow niz cala nasza czworka razem wzieta.To co ja kupilam plus te 3 wielkie worki nie wiem gdzie to zmieszcze,a do tego jeszcze worek zabawek niemowlecych niemal nowych.Moj G tylko pokrecil glowa i stwierdzil ze dom malego dziecka by obdzielil.A myslalam ze tu nie moge na nikogo liczyc,a to juz druga kolezanka mnie obdarowala,nawet nie probuje wklejac bo brakuje czasu.Samych butow mam reklamowe.

Ubran dosc teraz czas na konkrety.Bo brakuje najwazniejszych rzeczy:lozeczka,wozka,fotelika i kosmetykow.
 
Do góry