reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

To juz jest wyprawka. Tak oszalała moja rodzina i znajomi! Nasze dziecko ma chyba więcej ubrań od nas! :-D:-D
 

Załączniki

  • snc00101_-_kopia.jpg
    snc00101_-_kopia.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Dziewczynki, w końcu kupiłam sobie spodnie ciążowe. W moim 70 tys. mieście znalazł się az JEDEN sklep z takimi ubraniami i za spodenki zapłaciłam 130 zł. A to były i tak najtańsze. A jeszcze nogawki musze skrócić :-D Mam nadzieję, ze już do końca ciąży nie będe musiała w podnie inwestowac :-D


hmmm..ja kupiłam jeansy na allegro za 40 zł - a skrócenie nogawek kosztowało mnie 30 zł - to nie jest normalne:sorry:
 
Witajcie,

ja mam sporo ubrań, szczególnie z jednej firmy - branco. trochę kupiłam, trochę dostałam, są bardzo fajne. mam dwa swetry z miejscem na brzuch :-), ale przede wszystkim powyciągałam wszystkie swetry wiązane i zasuwane - do tego jakaś rozciągająca się bluzka i myślę że wystarczy.

Martwi mnie jedno!!!!!!

kurtka na zimę - znalazłam fajne producenta be mama! ale nie wiem jakie one są, czy opłaca się wydać na nie pieniądze. może któraś z Was kupiła sobie płaszczyk Ancona albo Hurry?
 
hmmm..ja kupiłam jeansy na allegro za 40 zł - a skrócenie nogawek kosztowało mnie 30 zł - to nie jest normalne:sorry:

No, bez sensu to jest, ale co zrobić?!
Ja nie kupię spodni na allegro, bo co z tego, ze tyle tansze, skoro nie będą pasować?
Wczoraj przymierzyłam kilkanaście par, mniej więcej tego samego rozmiaru, na oko wszystkie były dobre, a w praktyce okazało sie, ze tylko w 2 parach wyglądam jak człowiek i czuję się dobrze. Dlatego nie chcę ryzykować przez neta, na mnie naprawdę cieżko dobrać ciuchy. A w ogóle spodnie które kupiłam sa rozmiaru S. A normalnie nosze przynajmniej M-ki. Tyle, ze to nie są rzeczy importowane, tylko polskiej produkcji. Nie wiem czy też sę spotkałyście z tym, że polskie rzeczy są bardzo drogie? Ja już nie raz zauważyłam, ale za to nigdy się nie zawiodłam co do jakości takich ciuchów :tak:
 
wow - Fallen Angel - jestem pod ogrmnym wrazeniem :eek::tak: Nie tylk ojesli chodzi o ilosc rzeczy bo ja pewnie mam wiecej ,ale o to m ichodzi ze masz poprasowane i poukladane - niesmaowicie ci tego zazdroszcze :-D
 
reklama
To juz jest wyprawka. Tak oszalała moja rodzina i znajomi! Nasze dziecko ma chyba więcej ubrań od nas! :-D:-D

ooo, faktycznie garderoba większa od mojej :-p super :-)

WOW:shocked2: Jestem pod wrażeniem zwłaszcza ze ja nic nie mam

to tak jak ja... nic a nic...

dziś w oczekiwaniu na wizytę u lekarza, poszłam do sklepu dziecięcego, oglądałam wózki, łóżeczka itp, mają teraz przeceny... ale mi się wydaje, że jeszcze za wcześnie...
no i te ubranka- piękne!! ale twarda byłam :-p
 
Do góry