reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

A ja dziś odkryłam u siebie komis z ciuszkami dla dzieciaczków i niemowlaczków. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam pierwszą rzecz dla mojego Dzidziolka. Śliczny pajacyk za całe 6 złoty :-D Przemiła pani zaczęła mi przebierać i wybierać różne ciuszki, niestety nie miałam czasu i wzięłam tylko to jedno. Musze sie tam przejść w tygodniu i na spokojnie popatrzeć. Ma tez wózki i rózne takie akcesoria :tak:
Gdybym jeszcze znalazła coś dla cięzarówek to byłabym w siódmym niebie. Rozpaczliwie potrzenuję spodni :-D
Oczywiście mamuśka mnie opierdzieliła, że jeszcze jest za wczesnie na kupowanie ciuszków. Jak ja nie lubię takich głupich zabobonów. Niby kiedy mam to kupować? wszystko na raz potem? Nie stać mnie!

A co do tego wiaderka do kąpieli to jakoś kompletnie do mnie nie przemawia. Poza tym jakbym miała wydać 99 zł to wolałabym kupić super wyprofilowaną wanienkę. Tak nie będę nic kipowała, bo wanienkę (zwykłą) mam po siostrze i uważam, że w zupełności nam wystarczy :tak:
 
reklama
to ponczo:
ESTYL_LEKKIE PONCZO_w paski_JAK SZAL_NOWE KOLORY (736407128) - Aukcje internetowe Allegro

jest super, tylko nie napisali z czego zrobione, podejrzewam że akryl jak tak niska cena, jak ktos zamówi to niech sie pochwali jak sie sprawuje i z czego zrobione :)
właśnie dostałam ponczo!!!! :-D:-D:-D jest super. Jest baaaardzo mięciutkie i milusie. Materiał to akryl, tam na stronce jest napisane. Ale nie jest to takie ponczo "na zimę" tylko tak na teraz. Ale można go nosić później jako szalik (jak się zwinie w kulkę to jest wielkości piłki do siatki :-))
Jestem zadowolona, zamówiłam to kolorowe i kolorki są ok. Jescze wziełam sobie od tego sprzedawcy bolerko i też jest fajne (bardzo miękkie).
 
Ja jeszcze nic nie kupilam. Uwazam, ze jeszcze mam duzo czasu.
Ale wiecie co, mnie jakos odrzuca nawet na sama mysl o kupowaniu ciuszkow w lumpach.
Wiem, powiecie:wyprac, wyprasowac i bedzie wszystko OK. Ale to do mnie nie przemawia.
 
Ja nie ma nic przeciwko szmateksom,chetnie tam kupuje,ostatnio bylam nawet w takim co polowe to ubrania ciazowe,nic nie kupilam wprawdzie bo nie mialam weny.

Ja tez nie mam nic ale czekam tylko na polowkowe i zaczne kompletowac wszystko.A tak narazie nawet skarpetki nie mam.
Moja siostra ostatnio chciala takie przeslodkie buciki kupic bo mowi ze jej nie bedzie jak baby sie urodzi ale jej wybilam z glowy to.
 
Ja też nie mam do lumpexów. Uwielbiam szperać i nawet kilka razy widziałam takie same rzeczy jakie dostaje w prezencie moja córka od męża cioci, która mieszka w Anglii. Owlrene jesteśmy dziś obie w 16 tc plus 1 dzień :) ale fajnie:)
 
A propo dlaczego tak surowo czekasz do połówkowego USG? Przesąd czy czekasz na to żeby poznań płeć dzieciątka?
 

Załączniki

  • 258_9044.jpg
    258_9044.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Ja jeszcze nic nie kupilam. Uwazam, ze jeszcze mam duzo czasu.
Ale wiecie co, mnie jakos odrzuca nawet na sama mysl o kupowaniu ciuszkow w lumpach.
Wiem, powiecie:wyprac, wyprasowac i bedzie wszystko OK. Ale to do mnie nie przemawia.

Też mi się wydawało, że mam dużo czasu jeszcze. Aż sobie uświadomiłam, że zaraz zacznę 5 miesiąc i wcale nie ma tego czasu tak dużo. Zaraz się zacznie jesień, brzydka pogoda, nie bedzie się chciało z domu wychodzić. Poza tym ja rzadko mam okazję się wyrwać.
A co lumpków, to bardzo czesto można kupić tam nowe, nieużywane ciuszki. Maluchy szybko wyrastają, a jak się dostaje ciuszki od rodziny i znajomych to czasem zanim sie je raz założy sa za małe. Nie każdy ma komu oddac, więc sprzedaje. Ja korzystam z takich okazji i nie widze w tym nic złego :tak:
 
Do góry