reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

właśnie dostałam ponczo!!!! :-D:-D:-D jest super. Jest baaaardzo mięciutkie i milusie. Materiał to akryl, tam na stronce jest napisane. Ale nie jest to takie ponczo "na zimę" tylko tak na teraz. Ale można go nosić później jako szalik (jak się zwinie w kulkę to jest wielkości piłki do siatki :-))
Jestem zadowolona, zamówiłam to kolorowe i kolorki są ok. Jescze wziełam sobie od tego sprzedawcy bolerko i też jest fajne (bardzo miękkie).
chyba sobie fundnę :D
 
reklama
ja zwykle za lumpeksami tez generalnie nie przepadam - nie ukrywam ,ze nieco brzydzi mnie zapach jaki tam panuje (no - teraz w nie wszystkich tak jest...). Niby te ubrania sa jakos dezynfekowane i w ogole ale tak czy inaczej bywam rzadko, a jak wychodze to mam problem bo mam potrzebe umycia rak :-D
No ale stwierdzilam, ze skoro kupuje czasem uzywane ubrania na Allegro, to w lumpeksie tez od czasu do czasu moge... :-pZwlaszcza ze jestesmy na etapie odzyczajania synka od pieluch i potrzebuje sporo spodni :-D
 
chciałam sobie kupić bawełnianą piżamę, bo inne mi piersi drażnią, wlazłam na allegro, rozglądam się i szok:wściekła/y:
koszule albo jak dla jakichś infantylnych idiotek, albo przesłodzone, w kwiatuszki, serduszka,zwierzątka, słoneczka, pierdoły - a ja mam 27 lat, po cholerę mi do szpitala później piżama w żyrafki?


nic normalnego...fuj..wole spać dalej w wyciągniętym t-shircie


***NOWOŚĆ KOSZULA DO KARMIENIA***ŻYRAFA***ROZ.L (738636919) - Aukcje internetowe Allegro
Rozpinane KOSZULKI DLA KARMIĄCYCH r. M wybr kolor (736386967) - Aukcje internetowe Allegro
KOSZULE NOCNE DLA KARMIĄCYCH różne rozmiary (744462731) - Aukcje internetowe Allegro
 
chciałam sobie kupić bawełnianą piżamę, bo inne mi piersi drażnią, wlazłam na allegro, rozglądam się i szok:wściekła/y:
koszule albo jak dla jakichś infantylnych idiotek, albo przesłodzone, w kwiatuszki, serduszka,zwierzątka, słoneczka, pierdoły - a ja mam 27 lat, po cholerę mi do szpitala później piżama w żyrafki?


nic normalnego...fuj..wole spać dalej w wyciągniętym t-shircie

***NOWOŚĆ KOSZULA DO KARMIENIA***ŻYRAFA***ROZ.L (738636919) - Aukcje internetowe Allegro
Rozpinane KOSZULKI DLA KARMIĄCYCH r. M wybr kolor (736386967) - Aukcje internetowe Allegro
KOSZULE NOCNE DLA KARMIĄCYCH różne rozmiary (744462731) - Aukcje internetowe Allegro

no wiesz, niektórzy lubią zyrafy i morskie zółwie :-D
mi też, JAK MIAŁAM 12 LAT :-p
a tak serio, to ja rok temu poszukiwałam ładnej i niekompromitującej piżamy i naprawdę ciężko było mi ją znaleźć :szok: albo przesłodzone z misiem na piersi, albo satynowe i zdecydowanie nie na zimę!
 
Ja to tez nie moge sie przekonac do kupowania w lumpeksach, jakby ktos mi poszedl wybral , upral i dal ;-)to bym nie miala nic przeciwko ale sama raczej nie nadaje sie do szperania tam.

Co do zakupow dla dzidzi to ja jestem zdania ze jest jeszcze sporo czasu na zakupy ale nigdy nic nie wiadomo co bedzie tfu tfu pozniej i lepiej sobie teraz poogladac rozne rzeczy. Ja odkladalam zakupy na ostatnia chwile a potem musialam lezec i tyle bylo z wybierania. Kupilam wszystko w jednym sklepie.
Teraz nie mamy jeszcze brzucha, nie jest ciezko latac po sklepach, jest ladna pogoda wiec mysle ze to najlepsza pora zeby robic rekonesans ;-)

Ja mialam dla Bartka X-landera XA. Kupilam go bo strasznie zachwalal go sprzedawca i generalnie poczytalam wszechobecne ochy i achy ale jako nieliczna ja nie polubilam tego wozka.
Prowadzil sie bardzo lekko, jedna reka a nawet palcem to fakt ale jest strasznie "twardy" nie mozna pobujac w nim dziecka nawet odrobine, poza tym spacerowka nie rozklada sie na plasko a "prawie" a to roznica, no i nie ma przekladanego siedziska tyl/ przod.(a to jest istotne jak dziecko majac 5 miesiecy wyrasta z godnoli i chce sie je przeniesc latem do spacerowki ) Poza tym spacerowke na stalezu nie monatuje sie na "klik" tylko na takich paskach i to zabiera troche czasu wiec odpadlo juz zabieranie stelaza z fotelikiem samochodowym bo poprostu za duzo zachodu z zdejmowaniem tego siedziska spacerowego i ponownym go zakladaniem.
Generlanie wozek jest ok, porzadny , po roku go sprzedalam i wygladal prawie jak nowy, ale kazdy ma jakies tam swoje wymagania co do wozka a moim nie sprostal dlatego ja nie bylam z niego zadowolona.
 
no fakt - stelaz x-landera zajmuej sporo miejsca. Moj Mutsy tez do malych nie nalezy ale bardzo latwo sciaga sie w nim kola (2 wystarczyly) i sie miescil do bagaznika nieduzego auta (Citroena C3 mamy).
Tak wiec bierzcie tez pod uwage wymiary wozka po zlozeniu zeby Wam do auta wszedl :tak::tak::tak:
 
Ja też szczerze mówiąc nie wiem czy będę kupowała dzidzi coś w ciucholandzie. Sama sobie kupowałam, ale dziecku... zobaczymy. Chociaż sobie ostatnio kupiłam coś może z rok temu, nie chce mi się szperać i zazwyczaj nie mogę znaleść nic fajnego
 
No tak. Wlasciwie to macie racje. Niedlugo zacznie sie piaty miesiac.
Ale mi na prawde wydaje sie, ze mam duuuuzo czasu. Zwlaszcza, ze dopiero wczoraj kupilam sobie pierwszy ciuch ciazowy :-)
Ale do lumpeksow chyba sie nie przekonam. No coz, kazdy jest inny.
W kazdym razie zycze udanych polowan!!!!!!
 
mysz1978 a zadowolona jestes z Mutsy ?
Mi nawet nie chodzilo o wielkosc stelaza tylko o to ze zamontowanie na stelazu siedziska spacerowego zajmuje troche czasu bo trzeba je przymocowac roznymi paskami, wiazaniami , haczykami, wiec jakbym chciala je zdejmowac za kazdym razem zeby zalozyc fotelik to by mnie szlak trafil ;-)
Ja mam teraz Peg Perego Pliko Switch to siedzisko sie poprostu wpina w stelaz i tak jest chyba w wielkszosci wozkow.
No a wielkosc stelaza to tez inna bajka. Nam do jednego samochodu sie nie miescil , trzeba bylo kola zdejmowac co mojego meza doprowadzalo do szalu. Ale mamy tez citroena berlingo i tam wchodzi wozek nie skladany wogole co jest boskie :)
 
reklama
Kasaii - jestem bardzo zadowolona z Mutsy. Mam Urban Ridera. Fakt, ze jest ciezki ,ale to normalne jak ma sie wozke na pompowanych kolach. Synek szybko dosyc wyrosl z gondoli, choc ona taka mala sie nie wydaje - jak mial 3 miesiace to jzu jezdzil w spacerowce rozkladanej na plasko (moim zdaniem calkiem na plasko, a nie niemal na plasko:-) choc pewnie niektorzy moga sadzic inaczej - najlepiej samemu sprawdzic w sklepie). Jak kolejny Maluszek bedzie tez szybko rosl to przesiadka nastapi tez latem wiec spoko :-) I tak malo ktore z naszych marcowych dzieci bedzie jezdzilo jesienia jeszcze w gondoli
Wozek sie fajnie prowadzil i podbijal no i bardzo latwo sie skladal stelaz i latwo sie sciagalo te 2 kola (zreszta wszystkei kola :-D).

Moim zdaniem praktyczniejsze niz przekladane siedzisko jest przekladana raczka, no ale nie mozna miec wsyztskeigo... ;-) Przez pierwsze 3 -4 miesiace w spacerowce synek jezdzil przodem do mnie, a potem jzu zawsze tylem i nie protestowal.
 
Do góry