reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

No tak. Wlasciwie to macie racje. Niedlugo zacznie sie piaty miesiac.
Ale mi na prawde wydaje sie, ze mam duuuuzo czasu. Zwlaszcza, ze dopiero wczoraj kupilam sobie pierwszy ciuch ciazowy :-)
Ale do lumpeksow chyba sie nie przekonam. No coz, kazdy jest inny.
W kazdym razie zycze udanych polowan!!!!!!

U mnie do 5 miesiąca jeszcze daleko. Właśnie suwaczek dziś przeskoczył mi na czwarty;-)

Wczoraj zrobiłam przegląd ciuszków, które już dostałam. Niestety wszystkie chłopięce, moja ciocia w dodatku gustuje w burych kolorach. Większość w odcieniach granatu i ciemnej zieleni. Dla dziewczynki raczej nic sie nie wybierze, także chyba musi być chłopak;-). Będę musiała kupić rzeczy dla maluszka zaraz po porodzie, bo takich mam najmniej. Przynajmniej wiem już co mam, a co jeszcze muszę dokupić:happy2:. Będzie tego jeszcze sporo:tak:
 
reklama
Ja "cale zycie" mowilam, ze chce kolyske dla dziecka. Taka ladna, drewniana!!! Teraz gdy jestem w ciazy, zastanawiam sie czy w ogole jest praktyczna. Raczej chyba nadaje tylko klimatu :-)
Jestem w tej konfortowej sytuacji, ze Tatus Malenstwa zrobi ja sam, jak tylko bede chciala. Musze tylko wymyslec jaka :-)
 
mnie też sie podobają kołyski. Fajna, ale chyba do 4 miesiąca góra. Mnie podobają sie takie wózki wiklinowe też. Nie wiem czy dojdzie do skutku, lae kuzynka obiecała mi że mi pożyczy takie cudo. Pierwszy raz w niedzielę to coś widziałam i mnie poprostu zachwyciło
Wózek wiklinowy z baldachimem i poscie.od SS 1204 (743402590) - Aukcje internetowe Allegro

Ona ma zamiar to do 6 miesiąca używać, czyli jeszcze ponad 3 miesiące. Jej brat używał do 8 miesiąca, ale chyba bym sie bała, bo dziecko sie juz podnosi i by mi wypadło:baffled:
 
Ja "cale zycie" mowilam, ze chce kolyske dla dziecka. Taka ladna, drewniana!!! Teraz gdy jestem w ciazy, zastanawiam sie czy w ogole jest praktyczna. Raczej chyba nadaje tylko klimatu :-)
Jestem w tej konfortowej sytuacji, ze Tatus Malenstwa zrobi ja sam, jak tylko bede chciala. Musze tylko wymyslec jaka :-)

Kiedyś też chciałam kołyskę na szczęście mi przeszło. Teraz wolę drewniane stabilne łóżeczko. Szwagierka miałą kołyske, bo też im sie bardzo podobała, ale pozbyli się jej błyskawicznie. Zresztą, ona chyba się nadaje tylko dla takiego Maluszka. Potem jak dziecko juz zaczyna siadac, a tym bardziej wstawać - to już nie bardzo.
 
Lozeczko to obowiazkowa sprawa!!! Ta kolyska to tylko taka moja zachcianka :-)
Jak wszystko dobrze sie ulozy, to jeszcze przed porodem zmienimy domek. I tak mysle: do gory, w sypialni bedzie lozeczko, a na dole kolyska. By Malenstwo zawsze bylo przy mnie!
No wiem, dlugo kolyski nie wykorzystamy, ale one sa takie sliczne, cudowne, fajniusie :-)
 
No fakt kolyski nie posluza na dlugo i dlatego sa malo praktyczne ( trzeba i tak bedzie kupic lozeczko ) ale sa poprostu piekne :)
Ja kupie teraz napewno.
Lozeczko mam po Bartku. A tak wogole to dla mnie duzo lepsze niz lozeczka te standardowe z szczebelkami sa lozeczka turystyczne. Jak sie ma skrecone dziecko jak ja i kopie w nocy i sie przemieszcza to mu nogi wchodza w te szczebelki albo raczki i sie budzi i jest ryk. Te ochraniacze niewiele pomagaja, no chyba ze sie oblozy cale lozeczko tymi ochraniaczami... Duzo dzieci moich kolezanek tez spi w turystycznych.


mrozik_j te kosze tez sa super, dopoki dziecko nie bedzie w stanie usiasc w nim spokojnie moze spac, mozna tez go przemieszczac po mieszkaniu.

mysz1978 ja teraz mysle kupic Emmaljunge , podobaja mi sie te wozki ze wzgledu na to ze sa na maksa praktyczne, tylko sa drogie i troche mi kasy szkoda ( z fotelikiem i torba trzeba z 3,5 tys zaplacic ). Ale tak sobie mysle ze to moj ostatni wozek bo wiecej dzieci nie planuje wiec chce taki jaki sobie wymyslilam ;-)

effa no wlasnie w domu trzeba miec i tak dwa miejsca do spania dla malucha, ja na dole mialam turystyczne dla Bartka , teraz bedzie kolyska :) a jak wyrosnie z kolyski to juz bedzie mniej spal w dzien i bedzie starszy i nie bede musiala miec go na oku non stop wiec bedzie spal na gorze . A i w domkach dobra niania elektroniczna to podstawa. Naprawde wynalazek idealny :)
 
Ostatnia edycja:
Niania fajna rzecz, też posiadam (chwilowo na wydaniu), ale siostra ma wideo nianie. Tez super sprawa, tyle że droższa :dry:
 
Do mnie łóżeczko turystyczne nie przemawia:no: Może jak ktos sporo podrużuje to tak (łatwo je złozyc i mało miejsca zajmuje..) ale na dłuższą metę wolę stabilne łóżeczko drewniane:tak:
 
reklama
Agnieszka turystyczne tez sa stabilne ;-)do mnie przemowilo jak moj syn budzil sie XXX razy w nocy bo sie uderzal o szczebelki albo jedna noga mu miedzy nimi utkwila :-) no ale on byl skrecony od urodzenia, kladlam go spac "normalnie" a za godzine glowa byla tam gdzie nogi a nogi w szczebelkach :-) ale nie wszystkie dzieci sa takie :)

ja kupowalam lozeczko turystyczne jako dodatkowe na dol do domu ale po czasie zrobilsmy zamiane
 
Do góry