reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

super to ponczo :-)
wygląda na porządne, jak już dostaniesz to napisz, czy w realu też takie fajne,
podobają mi się rzeczy u tego sprzedającego

ja wczoraj kupiłam spodnie na allegro, nowe, bo z używanych prawie nie było mojego rozmiaru, na jednej aukcji mnie przebili, a na następne nie chciało mi się czekać tydzień eh... trudno :-(
jak przyjdą w nast. tyg to opiszę moje wrażenia, kosztowały z wysyłką 80 zł, więc i tak duuużo taniej niż w sklepie
link-moje spodnie na allegro
dzisiaj przyszły moje spodnie, od razu ubrałam :-D
są suuuuuuuper wygodne, nie ma porównania z moimi normalnymi (najszerszymi, jakie mam) jeansami, które dopinałam już nieco ciasno (mimo, że w nogawkach i biodrach luz), a w tych nowych nawet jak nie mam dużego brzucha, to mega wygodne ...i rozwojowe, bo pewnie do końca ciąży posłużą :tak:
wyglądają też rewelacyjnie, są dobrej jakości, mężowi się podobają bo są elastyczne i przylegające ;-) hehehe
ale widziałam na allegro, że nie ma wielu rozmiarów akurat tego modelu :confused:

jednak mimo wszystko opłaca się kupić na allegro, jak się zna własny rozmiar, bo nowe w sklepie to 100 zł więcej
 
reklama
a ja sobie dziś zamówiłam ponczo:
ESTYL_LEKKIE PONCZO_w paski_JAK SZAL_NOWE KOLORY (736407128) - Aukcje internetowe Allegro
:-D


kupował kotś może spodnie z tej stronki:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
podobają mi się te jeansy, bo w sklepach nic mi się nie podoba.. :-(ale boję się kupić spodnie przez neta... jak przymierzam w sklepie to na 10 par może podobają mi się dwie...

To ponczo już ktoś wczesniej pokazywał i strasznie mi się spodobało to w brązach, dlatego koniecznie daj znać jak już je dostaniesz.

Natomiast co do spodni... W Swoje nie mieszcze się już żadne, a ciążówki mam jedne od siostry mojego Ł, ale sa ciutkę za małe. I powiem Wam, że w takich spodniach jest strasznie niewygodnie. Dlatego raczej nie zdecyduję się na zakup spodnie przez allegro.
 
X-LANDER XA 08 SPACERÓWKA+GONDOLA 4 kolory (734820341) - Aukcje internetowe Allegro

kurcze a mi się te wózki podobają... myślę kupić ale używany, czasem idzie dostać naprawdę zadbany. Ja tak patrzę by ten wózek mi się przydał przede wszystkim jako spacerówka bo gondolki to się poużywa 4 do 6 miesiący i finito...
chce by miał skręcane przednie koła...
bardzo mi sie podoba:tak::-) I mojemu M też:tak: Mówi, że wlaśnie taki by chciał dla naszego szkraba:tak:Tym bardziej, że tak jak powiedziałaś, gondolki uzywa się krótko a ja termin mam na 7 marca to na wakacje sierpień, wrzesień dzidzi już by jeździła w spacerowce na wyjeździe wakacyjnym:)
 
X-landera XA chcialam kupic ale akurat jak mi sie zblizal termin porodu to starych modeli juz nie mieli, a na nowe czekali wiec nie ryzykowalam zostania na lodzie i kupilam mojego uzywanego Mutsy :tak:
Aczkolwiek x-lander mi sie podobal i podoba nadal :tak:

Mnie się X-landery bardzo podobają, gdybym nie miała wózka po kuzynie to napewno bym taki kupiła (Cały zestaw). Zastanawiam się czy nie kupić samej spacerówki, z tym że jak dla mnie jest za masywna, będę chyba szukała mniejszej i lżejszej bo jeden cieżki i wielki wózek to juz mam:-p.
 
PIERWSZA KAPIEL NOWORODKA JEST ZWYKLE BARDZO STRESUJĄCA ZARÓWNO DLA DZIECKA JAK I DLA RODZICÓW.TYMCZASEM TYCH NERWÓW MOŻNA ŁATWO UNIKNĄĆ.WYSTARCZY ZAMIAST WANIENKI KUPIĆ...WIADERKO!!!
Maluch czuje się w nim bardzo bezpiecznie i kapiel sprawia mu przyjemność. Jak to możliwe? Po pierwsze, może w wiaderku przyjąć pozycję jak w łonie matki,a taka jest wciąż dla niego najbardziej naturalna. Po drugie, miłe w dotyku ścianki kubełka ciasno go otaczają, a to daje mu oparcie i poczucie bezpieczeństwa.Po trzecie, woda sięga mu do ramion , więc nie marznie. Kształt wiaderka sprawia też, że woda nie stygnie w nim tak szybko jak w wanience- pozostaje przyjemnie ciepła przez 15-20 minut. Nic dziwnego ,że kąpiel pomaga niemowlęciu wyciszyć się i zrelaksować po pełnym wrażeń dniu co w rezultacie powoduje brak problemów z zaśnięciem.
Dla rodziców kąpanie niemowlęcia w wiaderku też może być przyjemniejsze.Przede wszystkim pozwala niedoświadczonemu rodzicowi uniknąć niepotrzebnego stresu, bo nie ma obawy ,że dziecko się wyślizgnie i wpadnie pod wodę.W wiaderku jest to po prostu niemożliwe.Maluch "siedzi" w nim bezpiecznie bez naszej pomocy.Nie ma też obawy,że wiaderko przechyli się i przewróci.Taka kąpiel nie nadwyręża też rodzicielskiego kręgosłupa.Wiaderko jest tak lekkie, że nawet po napełnieniu wodą można je z łatwościa przeieść.I co nie mniej ważne- myjąc malca nie trzeba pochylać się jak przy tradycyjnej wanience.Możemy ygodnie usiąść obok i oprzeć ręce na szerokim zaokrąglonym brzegu.(Dla bardziej wygodnych rodziców Firma Bebe-Jou przewidziała również stojak pod wiaderko-dostępny na zapytanie w cenie ok. 185 zł.)
W czasie kapieli nie musimy dziecka przez cały czas trzymać.Kubełek dosłownie robi to za Nas.Jeśli niemowlę nie trzyma jeszcze główki w pionie, jedynie delikatnie podpieramy jedną ręką jego podbródek a drugą obmywamy całe ciałko.
W ślad za tekstem miesięcznika Dzieko numer 10 Październik 2009

To wiaderko to jedyne antykolkowe wiaderko kąpielowe dla niemowlaków!


Aby ustrzec Twoje maleństwo przed bolesną kolką i zapewnić jemu naturalne poczucie bezpieczeństwa dno wiaderka ma kształt macicy!
W tym wiaderku dziecko się relaksuje, czuje się bezpiecznie i komfortowo :)
Wiadro rozszerza się ku górze, dzięki czemu masz wygodny dostęp przy kąpieli dziecka.
Funkcja "safety click" umożliwia bezpieczne i pewne zamocowanie wiaderka do stojaka bebe-jou.
Dla dzieci:
!!!radość kąpieli od 1-go dnia !!!
uspokajająca pozycja embrionalna i optymalne ograniczenie przestrzeni dzięki specjalnej formie
dziecko jest do ramion zanużone w wodzie, dzięki czemu nie wychładza się
odprężające ciepło całego ciała
wczesny, oparty na zabawie trening motoryki
idealne dla kąpieli wcześniaków
odprężająca kąpiel pomaga zasnąć dziecku oraz łagodzi i usuwa kolki

Dla rodziców:
niewielki ciężar ,również po napełnieniu wodą ( ważne w okresie połogu)
łatwe do przenoszenia dzięki uchwytowi
zajmuje mało miejsca
szeroki brzeg do wygodnego oparcia ramion
odprężająca, naturalna pozycja dla matki
Wiaderko Bebe-Jou to również bezpieczeństwo dla Twojego maluszka
niemowlaki nie mogą się zanurzyć
wygodna pozycja trzymania maluszka
tworzywo nie zawierające toksycznych substancji
brak ostrych krawędzi
duża stabilność

WIADERKO DO KĄPIELI DZIECKA BEBE-JOU ANTYKOLKOWE (744533048) - Aukcje internetowe Allegro
 
a ja sie sama z siebie smieje :-D
Dziwilam sie monizuber, ze juz chce kupowac kombinezonik, a tymczasem sama kupilam :-D :rofl2:
Poszlam do "ciuchow" w poszukiwaniu spodni dresowych dla Jasia, a tu w oczy rzucil mi sie sliczny blekitny ocieplany welurowy kombinezonik za 20zl w b. dobrym stanie. No to stwierdizlam ,ze wezme bo zanim znowu cos m isie spodoba to mina wieki... A na Allegro taniej nie dostane jak dodam koszt wysylki :sorry2:
On wprawdzie na metce ma napisane 1-2 miesiace, n oale moze dziekco ebdzie duze, a poza tym lepszy za duzy niz za maly, no i nie wiaodmo jaki bedzie marzec a nawet kwiecien - czasem jest naprawde zimno, nie??? :sorry2:
 
reklama
a ja sie sama z siebie smieje :-D
Dziwilam sie monizuber, ze juz chce kupowac kombinezonik, a tymczasem sama kupilam :-D :rofl2:
Poszlam do "ciuchow" w poszukiwaniu spodni dresowych dla Jasia, a tu w oczy rzucil mi sie sliczny blekitny ocieplany welurowy kombinezonik za 20zl w b. dobrym stanie. No to stwierdizlam ,ze wezme bo zanim znowu cos m isie spodoba to mina wieki... A na Allegro taniej nie dostane jak dodam koszt wysylki :sorry2:
On wprawdzie na metce ma napisane 1-2 miesiace, n oale moze dziekco ebdzie duze, a poza tym lepszy za duzy niz za maly, no i nie wiaodmo jaki bedzie marzec a nawet kwiecien - czasem jest naprawde zimno, nie??? :sorry2:
Pewnie:tak::-) My tez juz mamy kombinezonik ale widzialam go tylko u tesciowej bo ona ma go w pralce wyprac:tak: Dostaliśmy od cioci M która przyjechała z Belgii i tam wyhaczyła tanio:tak:oczywiście tez używany;-)Nasz tez jest niebieski w jakies tam coś:zawstydzona/y::-D Dokładnie nie widziałam. Poczekam az teściowa wypierze i go dostaniemy:tak:
 
Do góry