reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

kurcze mam ogrodniczki dla Nikosia ale jakos mi sie nie widzi w nich...
idę obczajac wasze linki :)
jeszcze sandałki na wyjazd...i juz widzialam ceny 200zl obalic sie idzie

tak mysle co dokupic moze ktoras pomoze...bo jedziemy na 2 tyg.
a mam biale roll upy. 3 pary krotkich spodenek ale takich basenowych, kupie w kratke jakies dwie pary, i 3/4 mam takie szorty z cienkiego jeansu sztuk dwie


ja dzisiaj kupiłam młodemu sandałki z coccodrillo za 48zł, bardzo fajne
a na all znalazlam z zary niezle nówki za 28, ale rozm. 20, więc bedą małe

a co do wyjazdu - czapki:) no i jakieś jajne kąpielówy, przecież Niko nie będzie bez latać
 
reklama
Marcia mysle ,ze spodenek masz wystarczajacą.A co to za sandały za 200zł!!!!!!!!!!!!????


A moj mały dzisiaj dostal taka bluze Reserved - Spring Summer 2011

wole takie ciuchy bardziej dorosle w ogoel w jakies misie i inne slodziutkie rzeczy ciuchów mu nie ubieram.

Poza tym nic mu juz nie kupuje ale to kompletnie nic.Ma wszystkie tyle ,ze az strach! 3 szuflady w komodzie pelne!!!!!!!!!!!spodni ma z 40 par serio!!!!!!!!!! 4 parey adidasów,trampki,2 p[ary sandałow i nawet kalosze ma ! a i 6 kurtek! no maskara jakas
 
Ostatnia edycja:
dla Dronki;-)

H&M 80 NOWE SZELKI ALA JEANS (1537902089) - Aukcje internetowe Allegro takie spodenki jeszcze 30zł. Cenowo to tak:3 pierwsze zdjęcia po 30zł z 49.90, 59.90 coś takiego. Koszulka niebieska bez promocji 19,90, ta kolejna 10zł, bluza Garfield 30zł z 79,90, koszula z tygryskami (to już upolowałam wcześniej ale widziałam że jeszcze były) też 30zł, koszulka kupiona wcześniej 19,90. W tym drugim h&m było tego mnóstwo dla dzieciaków aż musiałam się stamtąd ewakuować;-) dużo też przecenionych ciuchów damskich, ja kupiłam sobie super piżamkę letnią za 20zł. No to tyle. Czas na odwyk.

Maziajka Świetna bluza, lubię taki styl. a par spodni to ma naprwdę zzastraszającą ilość:szok:;-)
Dronka teraz mnie olśniło że Ty masz przecież dziewczynkę! Zakręcona jestem, dla dziewczynek też było sporo:-D
 
Ostatnia edycja:
O ja cieeeeeeeeeee ale zaszalałaś!!! SUPER CIUSZKI !!! Nie szkodzi że to dla płci męskiej - bo widze ze sporo przecenionych ciuszków jest -chyba jutro zwerbuję koleżankę i pojadę na wojaże ;-)
 
hahahaha a to poczatek WYPRZEDAŻY!!:D dlatego nie chce jechac z K tylko z koleżanką:-) bo on twierdzi ze już nic wiecej nei trzeba Gabryni i by mi karte zabrał ;-)

A ja z innej beczki..non stop spedzamy czas na dworzu i szukam palcu zabaw i basenu dla małej na allegro. Najpierw basenik chce kupic jjako zaległy preznet od babci:) i nie wiem czy taki zwykły by narazie wrzucic tam piłki czy lepiej zbajerzony o taki:)
INTEX PLAC ZABAW KUBUŚ PUCHATEK KRAKÓW (1535155390) - Aukcje internetowe Allegro

czy jeszcze za wsześnie na takie roczne maleństwa?? i do tego gorzej tzn wiecej pilek musze dokupic:sorry:
 
Marciaa, my lecimy na tydzień. nie wiem, jak z pogodą bedzie w maju, no ale sandałki tez kupic muszę. ciekawe ile tu kosztują... podejrzewam, że ja wezmę dla Olci pół szafy na wszelki wypadek ;-) no i kostium kapielowy obowiązkowo, nawet jeśli nie będziemy kąpac się w morzu, to pewnie na plazy poszalejemy :-) 3 lata temu w Hiszpanii w maju było 27st.
sorki za offtop ;-)
ajentka, ja juz na zakupy sobie stop powiedziałam i serio się trzymam ;-) bo dziś np. wyciągnęłam Olci kolejną sukienkę ;-) o której zapomniałam ;-)
dronka, fajny basen. tez myslimy o czym podobnym na lato do ogródka :-)
 
kapielowki to obowiazek chodziło mi najbardziej o spodnie bo wiadomo mlody sie szybko brudzi przez to łazenie ;-)

dronka basen extra tez go chociala i mysle ze jest ok frajda jak cza:)

ajentka znowu poszlałas kobieto ale dobrze, ze wklejasz...bo po ostatnim wypadzie sie okzuje ze Niko z Marcelkiem maja duzo takich samch ciuszkow hehe bracia:D
ale wygladali smiesznie :)

zakupilam taka ksiazeczke
http://allegro.pl/siedem-supelkow-dorota-zawadzka-nowa-najtaniej-i1540153511.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maziajka - super ta bluza. U nas Wiktoria ma podobną ilość spodni. Zresztą, bodziaków z krótkim to ma przynajmniej z 50 sztuk, z długi z 30, bluzek ze 20. Tyle że my w większości używane. Część po siostrzenicy, część moja mama na ciuchach upolowała. Większość jest śliczna, a ja i tak zakładam ciągle te same, bo jak upiorę i uprasuję to akurat na wierzchu leżą. Ale chyba zacznę robić tak, że jak pochodzi w jakichś, to będę prała i odkładała bez prasowania i wyciągała następne. Bo tak to wyrośnie z reszty i nawet ich nie założy. No ale moja mama ma chyba większa obsesję kupowania niż Wy:rofl:

Dronka - my mieliśmy niemal identyczny w zeszlym roku. Ale sie dzieci wyszalały. Ale moja siostrzenica (ze stycznia) miała półtorej roku i tak średnio w tym szalała. Raczej siedziała w jednym basenie i piłeczki wyrzucała. My zrobiliśmy tak, że później jeden zostawiliśmy pusty i wrzuciliśmy 200 sztuk piłeczek, a w drugim, ze zjeżdżalniom była woda.
W ogóle to dużo wody do tego basenu wchodzi. Jak był codziennie pełny, to trawa pod nim niestety się zmarnowała, a nikomu nie chciało sie co trochę tego opróżniac i napełniać

Marciaa - my wzięliśmy na wyjazd tygodniowy 9 par koszulek z krótkim, 9 par spodenek, 2 pary długich spodni i 2 bluzy na suwak, jedną koszulę z długim rękawem, 3 czapeczki (bo do wody tez z czapką wchodził i najczęściej była mokra od razu, bo lubił nurkować. Sandałki, gumowe buciki do chodzenia po plaży, 7 par skarpet, 3 pary kąpielówek (bo po wyjściu z wody zdejmowaliśmy mokre, zakładaliśmy suche, a tamte na lezaczku suszyliśmy. Aha - no i 2 pary piżamek, które się okazały bezużyteczne, bo był taki gorąc że nie dało sie dziecka ubierać.
Do tego wzięlismy podstawowe leki.. Ibufen, wodę utlenioną, plasterki i mocne kremy do opalania
A Wy gdzie jedziecie i na ile?

E: dokładnie taki mieliśmy basen

http://allegro.pl/plac-zabaw-tecza-basen-zjezdzalnia-297x193-intex-i1536787562.html
 
Do góry