reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

polusia, ostatnio kupiłam podobne bluzeczki z Early Days i okropne sa jakościowo :baffled: po jednym praniu szwy boczne są prawie na środku :angry: no ja wiem, że taniutkie są, ale wolałabym żeby nie były zupełnie jednorazowe.
zawiodłam się, bo body mają spoko.

tablica ze znikopisem u nas hicior :-)
 
reklama
Ale fajne zakupy robicie az pozazdrościłam.Dzisiaj połoze skarby to zapoluję a co tam :)a nie tylko wystawiam :)
U nas hicior nadal drewniana zabawka na kijku taka do pchania:)
 
kredki u nas sa super, tylko szkoda ze rysuje w moich magazynach :-D, a nie na kartkach...ale najlepsza zabawka jest domek z klockami do sortowania i kluczami - pol godziny go mozna nie slyszec :tak:
 
myszowata - ja ma mam bardzo podobna ta tablice , kupilam w tesco i ok 30 zł zaplacilam a widzialam podobne w sklepie dla dzieci w porownywalnej cenie, nie wiem ale cos mi sie wydaje ze tutaj cena niezle zawyzona.
 
Dziewczyny ciuszki naprawdę świetne!! Tylko czekać słoneczka, schować kurtki daleko w szafę i można stroić maluchy:)
 
ajentka zajefajna koszula kobieto. Musze isc z Tobą na zakupy:p

no i kupilismy wózek. Pojechalismy do sklepu i zamowilam maclaren quest bo abc design nie było musialabym czekac...wole dolozyc 100zl i miec sprawdzona parasolke
 
reklama
Do góry