reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
ja nie wiem, czy te dziwne kształty bedzie sie dobrze trzymało :sorry:
my mamy zwykle kredki Crayola, 8 kolorów, takie grube dla małych raczek :-)
 
Ionka my też mamy Crayola i mała je uwiebia:)

Dziewczyny po kredki idzicie do Smyka . Kosztują tam 8 zł i na początek z rysowniem 8 kredek wystrczy :)
 
Milenka ma pastele i zamiast rysować to wkłada je i wyciąga z pudełka.O dziwo nie gryzie.Do gryzienia za to drewniane kocki non stop.A ja tylko co chwile na jakiegoś staje bosą stopą ałł:)
 
mirosia ja sie boje tego samego :(

Dziewczyny a Wasze maluszki jak sie bawia tymi kredkami?? próbują już cos rysować po kartce? jest to dla nich interesujące zajęcie?
pytam bo mój jak dostanie do ręki długopis to najpierw go otwiera, a później wkłada do buzi i chodzi po domu
 
reklama
Do góry