reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Ostatnia edycja:
reklama
frotka Torebka super :)

Czasem coś i nowego kupuję, ale dostaję dużo ciuszków od rodziny i mam trochę po Dawidku, ale ostatnio mam manię chodzenia po szmateksach, dzisiaj nowa dostawa, także poszukam czegoś Natalce :) te małe ubranka w ogóle nie są zniszczone, na Dawida już są bardziej zciuchane.
 
Frotka!!!!!!!!!!!!!!! zarazilas mnie ta TORBĄ!! ale mam tyle torebek ,ze szkoda mi na nastepna wydac ale jest piekna!! kurde moze spozniony prezent na urodziny sobie zrobie.


Co do ubranek.Ja chetnie bym kupowala w szmateksach ale miszkam na wsi a do najblizszego 20 km;/;/Wiec pozostaj allegro!a tam takie rzeczy mozna znalezc!!

Jeszcze w ciazy kupilam w szmateksie malemu 5 koszulek za 7 zl chyba niecale same nexty ,spancery :D i inne;D
 
Pracowałam jako panienka w torebkach w extra sklepie. Teraz nie szaleje, pooddawałam co nie nosiłam.Ale juz musiałam kupic nową. Jeszcze marzy mi się czarna klasyczna, prościutka ze skóry polerowanej.
 
Nie jest mi szkoda. Nie lubie chodzić po lumpkach poza tym do Poznania mam 30km wiec wole kupic na allegro

no a poza tym nie tylko Nikodem je wynosi
 
Ostatnia edycja:
a to rozumiem :)

ja dziś zakupy pod kątem spania małego, ogólnie zaopatruje się w piżamki, normalnie śpiochy pajacyki ciągle za małe, a piżamki bez stópek bynajmniej dłużej posłużą
 
Udało mi się dzisiaj na szmatach upolować dwa bodziaki :) za całe 4,50!
IMG_3522.jpg
 
Udało mi się dzisiaj na szmatach upolować dwa bodziaki :) za całe 4,50!
Zobacz załącznik 272649
fajne, ja odkąd przeprowadziłam się do swego domu to ciężko mi się wybrać do lumpeksu. przedtem jak mieszkaliśmy w centrum naszej wiochy to chodziłam często a teraz muszę jechać samochodem. jeszcze jak byłam w ciąży to wsiadałam w samochód i jechałam a teraz to cała wyprawa z Polą, a ona jeszcze na dodatek to nie da pogrzebać bo zaraz włączy syrenę okrętową i po zakupach :)
 
reklama
Do góry