reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Plusia śliczny ten kombinezonik we wróżki:)
Marciaa fajne rzeczy znajdujesz dla chłopców:)
a to nasz ostatni zakup.
NEXT**KURTECZKA+SPODENKI**6-9 (1168286359) - Aukcje internetowe Allegro
Wczoraj kupiłam w biedronce dania z bobovity i z gerbera pakowane po 3 szt w promocji. A i fajną wagę za 30zł:)
komplecik śliczny:)
powiem Wam że gdyby tego allegro nie było to ze mną byłaby bida, bo ja nie cierpię chodzić po sklepach w galeriach a nie mówię już o moim M, a tak odpalam kompa wchodzę na allegro i zawsze jakieś fajności się upatrzy:) do tego jeszcze po przyzwoitych kwotach
 
A nie możesz i spodni i sweterka?:)Ja nie chwalę się połówkowi wszystkimi zakupami. I zawsze obojgu dzieciom staram się równo kupować ,zeby starszy nie był zazdrosny.
 
reklama
madzia super ubranka wyrwałaś, marcia nie jest ci szkoda wydać tyle kasy na te spodnie? mi niestety na tym etapie tak szybkiego przybierania cm itp. szkoda wydawać na ubrania nówki,
 
Do góry