reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
ale zaszalałaś kamikaa :-D
nawet sporo już masz
i fajniutkie te ciuszki, słodziutkie :-)
wiesz jak je zobaczylam to nie moglam sie oprzec niby moj M zawsze mowi ze potem beda jeszcze fajniejsze bo tych rynkow tutaj masa co tydzien gdzies cos jest ale ja pomyslalam tak ze moze juz takich akurat nie bedzie i te ceny od 0,50 centa do 7,50 za spiwor do spania dalam to przecierz okazja jak nie wiem wszystkie ciuszki to H&M i C&A :tak:
 
W czwartek -piatek robimy przeprowadzke i powoli remont nowego mieszkanka juz nie moge sie dziewczyny doczekac jak bedziemy remontowac pokoj niuni a duzo pracy nie ma pomalowac sciany na taki jasny delikatny zielonkawy ,polozyc kremowa wykladzine i gotowe potem meble 2 szafy juz mam z ikkea biale z brazowymi uchwytami i nogami jeszcze tylko dokupie komode w tym samym klimacie i potem lozeczko tez z ikkea i taka komode z takim czyms gdzie sie niunie przewija :) i gotowe
A co chcialam napisac bo zas sie rozmarzylam :-D nie moge sie doczekac kiedy popiore ,poprasuje i poukladam w szafie ciuszki dla niuni :)
 
Ja jeszcze nic nie mam:-:)-(troche boję się kupować żeby nie zapeszyć.myślę tak o listopadzie grudniu, że wtedy dam się pochłonąć wirze zakupów, a kusi mnie strasznie:tak:
 
Ja jeszcze nic nie mam:-:)-(troche boję się kupować żeby nie zapeszyć.myślę tak o listopadzie grudniu, że wtedy dam się pochłonąć wirze zakupów, a kusi mnie strasznie:tak:
tez mam obawy i takie mysli i ostatnio jak tesciowej mowilam ze juz cos tam mam bo kupilam to SZOK :angry:musialam sie nasluchac :crazy:ale ja mysle tak a po dzisiejszym co tam ciezarnych dzisiaj bylo i tez kupowaly co nie ktore nie wiedzialy nawet jeszcze co beda miec i takie bardziej neutralne wybieraly i szczesliwe zadnych obaw po nich nie bylo widac :) dlaczego mam wiezyc w jakies zabobony etammmmm kiedys nie bylo takiej techniki jak dzisiaj i medycyna tez byla w tyle dlatego tyle dzieci umieralo przy porodzie itd dzisiaj to juz za klonowanie sie biora tak jestesmy do przodu dlatego mysle pozytywnie a moje myslenie jest takie :) za kazdym razem jak cos kupuje to z mysla o nini ze to juz dla niej i zeby wiedziala jak bardzo na nia czekam i zeby doczekala w moim brzuszku do marca a potem niech boli jak chce i ile chce aby niunia przyszla :)kazdy ma swoje zdanie ja wam opisalam moje .
A robiac zakupy jestem szczesliwa i niunia chyba tez :tak:
 
hmmm, to nawet nie chodzi o zabobony, bo w nie to akurat nie wierzę, tylko jakoś tak wewnetrznie mam obawy:-(aaaa i tak nigdzie nie wychodzę, więc aż tak mnie nie korci, ale jak już będę mogła smigać i jak wpadnę do sklepu to wykupię chyba wszystko:-)
 
hmmm, to nawet nie chodzi o zabobony, bo w nie to akurat nie wierzę, tylko jakoś tak wewnetrznie mam obawy:-(aaaa i tak nigdzie nie wychodzę, więc aż tak mnie nie korci, ale jak już będę mogła smigać i jak wpadnę do sklepu to wykupię chyba wszystko:-)
twoje obawy pewnie sa dlatego ze nie mozesz chodzic tylko musisz uwazac i wypoczywac to normalne ze przez to sie wiecej martwisz ale zycze z calego serca szebys szybko wstala na nogi byla spokojniejsza i wtedy bedziesz szalec po sklepach :tak:
 
reklama
Do góry