reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
kamikaa ja mialam to nosidlo, model active - z tego co pamietam
Ale je potem sprzedalam bo wkoncu postawilam na chuste
To jest chyba najlepsze nosidlo na rynku, naprawde bardzo ale to bardzo porzadne , dziecko sie w nim umieszcza bez najmniejszego problemu ale ja sie troche naczytalam wszystkich tych "nie" dla nosidel tradycyjnych i w sumie sie sama nakrecilam ze jest ono niezdrowe dla dziecka. Zreszta co tu duzo ukrywac dziecko w nosidle wisi na pachwinach , sama mialam wrazenie ze jest mu w takiej pozycji malo komfortowo, druga sprawa ze moj syn szybko rosl i byl ciezki, ja jestem szczupla i naprawde po kilku minutach noszenia w tym nosidle bolaly mnie ramiona. W chuscie inaczej rozklada sie ciezar dziecka i moglam nosic syna duzo dluzej.
Mi sie nosidlo nie sprawdzilo, ale jezeli jestes zdecydowana na zakup nosidla generalnie to te sa chyba najlepsze.

A tak wogole to super zakupy :)
Ja nic nie kupuje, moj syn sie urodzil w tym samym czasie co i drugie sie urodzi, wiec bede miala wszystko na zimie , lato itd , chyba ze bedzie dziewcznka to wtedy napewno sie nie opre jakims dziewczynskim ciuszkom :)
 
Ostatnia edycja:
Kasaii - u mnei prawie tez tak bedzie (no - roznica 2 miesiecy) wiec oprocz tego kombinezoniku z ocieplanego sztruksu to nic nie kupuje na razie.

nosidlo super z tego co wiem, to ta firma jest naprawde bardzo dobra :tak::tak::tak:
 
Mojego M juz przekonalam do tego nosidelka i w poniedzialek po nie idziemy :) jupiiiii
A chuste tez sobie zakupie moze tez mi sie jakas okazja trafi jak z tym nosidelkiem mam czas i bede szukac .Dzieki za wasze odpowiedzi
 
Dziewczyny, a mam takie głupie pytanie do Was: na jaki rozmiar kupujecie te pierwsze ciuszki??

Ja planuję nabywać ciuszki w rozmiarze 62 i więcej po tym, jak ostatnie znane mi noworodki urodziły sie prawie 60 cm (bratanek 57cm, koleżanki córa 59 cm).
Także z moim M ustaliliśmy, że lepsze są większe niz za małe, a jak maluch wda się w tatusia to urodzi się prawie pięciokilowy :szok:
 
kilka sztuk na 56 tez sie przyda moim zdaniem, zwlaszcza ze nigdy tak naprawde nie wiaodmo jakie dziekc osie urodzi (a jak tak sie urodzi o miesiac przed terminem?) no i niektore na 56 sa naprawde spore :-)
Moim zdaniem H&M ma takie ubranka ze noworodek (jak sa na 56) potrafi w nich przechodzic dobre 3 miesiace - moj syn szybko rosl ale wlasnie body z H&M na 3 miesiace nosil az do pol roku :tak:
 
hehe co do ciuszków to w poprzedniej ciąży tak szalałam i kupowałam rozmiary 56 bo były takie kochane małe. Olek miał 57cm i wszystkie ciuszki były na styk lub ciasne. Myślałam, że urodzę mniejsze dziecko bo sama mam 1.60m a M. też nie należy do najwyższych. A tu taki szok :cool2:
 
reklama
Dziewczyny ja tak myślę, że ktoś już doświadczony mógłby zrobić taką listę co na wyprawkę dla dziecka i w jakich ilościach. Na innych wątkach kiedyś coś takiego widziałam. Bo ja też nie mam pojęcia co i ile czego.
Chyba, że znajdę gdzieś tą listę to wkleję.
 
Do góry