reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

co do podkladow (wielkich podpasek) to ja mialam 2 paczki i nie wykorzystalam ich w ogole. W szpitalu uzywalam szpitalnych (nie wiem czy wciaz beda mieli czy trzeba miec swoje) a w domu najwiekszy rozmiar podpasek byl ok (no lae to dlatego pewnie ze jak wyszlam to juz bylo tydzien po porodzie i najgorsze bylo za mna ).

Podklady takei do przewijania zamowilam i faktycnzie sprawdzily mi sie przy Jasiu - np. w jakims sklepie jak go mialam przewijac to brzydzilabym sie ogolnie dostepnego przewijaka, a tak to kladlam taki podklad i bylo spoko :tak:
 
reklama
frotka 74 Mam identyczną pościel Dawidkowi, beżową i do tego z tej samej serii rożek usztywniany, teraz będzie służył córci, polecam firma super, pościel gatunkowo bardzo dobra :)
 
Dziewczynki...mam zamiar jak najdłużej karmić piersią, ale różnie to bywa...
Powiedzcie mi ile butelek kupujecie na początek? Zastanawiam się nad dwoma butelkami a później ewentualnie smoczki wymieniać, co wy na to/???:-)

my kupiliśmy 2 duże i 2 małe Tommee Tippee :tak:


Leze sobie dzisiaj na sofie. Wstaje, oczywiscie aby udac sie do toalety, i tu szok!!!
Nawet nie slyszalam, aby ktos, cos za mna postawil:-)

KÆRE BØRN ONLINE BUTIK
KÆRE BØRN ONLINE BUTIK
KÆRE BØRN ONLINE BUTIK
oraz
Laktator elektroniczny SCF 302/01 Avent | Karmienie | Karmienie piersią | Laktator | MamaBebe.pl
Tatusiek zabawil sie w sw. Mikolaja, bez mojej wiedzy!!!!

hahaha, miałam bardzo podobną niespodziankę dziś :-D
mąz zrobił mi prezent (w sumie może nie tylko dla mnie, bo bardziej dla małej ;-)) i kupił sterylizator Tommee Tippee :tak: w środku były te 2 małe buteleczki, szczotka do butelek, smoczek uspakajający :-)
bardzo się cieszę :-)
 
Jednak z tymi podkładami w rossmanie to mi się tylko zdawało:dry:Byłam w kolejnej aptece i wychodzi na to,że dostępne są tylko pieluchy bella,pomimo,że inne firmy tez produkują podkłady.Porażka...i niby mamy 21wiek?!:no:
 
effaa swietna niespodzianka .
Jak patrze na te polskie ceny to oni chyba powariowali tutaj ta sama pampka Avent z 2 butelkami ,smoczkami i podgzewaczem do butelek caly taki set byl za 45,95 w promocji .
Nawet jak nie ma promocji to sa te rzeczy o wiele tansze i jak tu ludzie ktorych zarobki nie sa porownywale do tych tutaj maja zyc szok normalnie .
Dzisiaj patrzylam na pampersy nr 1 te co w realu za 5,98 w rosmanie 4,95 :)) i juz zaoszczedzone jak tylko przyjdzie wyplata kupuje :)
 
frotka 74 Mam identyczną pościel Dawidkowi, beżową i do tego z tej samej serii rożek usztywniany, teraz będzie służył córci, polecam firma super, pościel gatunkowo bardzo dobra :)
A ja mam z tej serii śpiworek i rożek. Tylko rożek niebieski :-). Rożek mi się trochę szorstki wydaje :baffled:. A śpiworek jest wyściełany taką jakby flanelką.
 
Hej dziewczynki my wczoraj kupilismy już łóżeczko dla małej :tak: takie z funkcją kołyski.
Byliśmy ciekawi jak wygląda po złożeniu więc dzis na próbe ubraliśmy :tak: aż szkoda twraz wszystko składać bo pościelke trzeba przeprać :-)

Moni super to wygląda. Ja też chcę zamówić taką samą pościel,tylko chciałam albo kolor łososiowy albo beż, jeszcze kilka dni pomyślę. A drugi zestaw bym chciała taki PURISTA feretti sestettto POŚCIEL 6 częściowa (868605397) - Aukcje internetowe Allegro rodzaj rabbit blue lub rabbit ecru. Tylko bym chciała 3 częściowy, pokazuje ten na all dla przykładu. A wy kupujecie pościel 120 x 60 czy 135x100? Bo ja myślałam o tej mniejszej, ale z tej feretti to chyba nie ma. Ja też tą pościel oglądałąm w sklepie, ale nie spojrzałam na wymiary.
 
ja rozka przy pierwszym synku nie uzywalam praktycznie wcale :no: jakistam niby mam, ale generalnei to sluzyl bardziej jako kolderka po rozlozeniu. No i nie kupuje kolejnego oczywiscie.

Sterylizatora tez nie kupuje bo lekarze wcale tego nie polecaja. Przy Jasiu do 3 miesiaca wprawdzie sterylizowalam butelki w praowarze, ale teraz nie wiem czy to bede robic. Przy drugi mdziecku to jzu jest nieco inaczej z reguly wiec pewnie na samym poczatku moze i bede gotowac ale pewnie po miesiacu bede juz tylko wyparzac i tyle :sorry2:

Posciel nowa chce kupic choc mam 2 komplety (wciaz uzywane przez Jasia ktory okupuje niemowlece lozeczko - obym dotrwala do temrinu zebysmy zdazyli mu kupic jakeis nowe...).

Butelki jzu kupilam z Aventu, laktator pozycze.

Ubranek juz mialam nie kupowac niby ale jednak costam od czasu do czasu do koszyka wpadnie - dzis w smyku kupilam spioszki w paseczki i pizamke (z ty mze jzu na 86cm ta pizamka).
 
reklama
A powiedzcie mi, bo też chciałam kupić buteleczkę Tommee Teppee. Do niej można dopasowac tylko firmowe smoczki? Żadne inne się w razie czego nie nadadzą? :sorry2:
 
Do góry