reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Hej dziewczynki my wczoraj kupilismy już łóżeczko dla małej :tak: takie z funkcją kołyski.
Byliśmy ciekawi jak wygląda po złożeniu więc dzis na próbe ubraliśmy :tak: aż szkoda twraz wszystko składać bo pościelke trzeba przeprać :-)

no świetnie to wygląda...jeśli do nas jutro dotrze wersalka, to od razu składamy łóżeczko :-D

Moni27 ile dałaś za ten komplet pościeli jeśli można wiedzieć?:sorry2: i z ilu części się składa?:-)
 
reklama
super te anatomiczne podkłady!! muszę się zapytać o nie w medycznym. Bo jak używałam belle to dramat.....

ejo a tak wogóle to zdurniałam, bo podkłady to też są takie:
Higieniczne GRUBE PODKŁADY DO PRZEWIJANIA 5szt (870813056) - Aukcje internetowe Allegro
i u mnie w szpitalu tez takie chcieli żeby mieć. I to podkładali pod pupę jak się leżało, ale nie wiem czy tylko mamą po CC...:sorry2: ale już w sumie przed porodem kazali je przynieść, to chyba wszystkim je podkładają.

Ja ich również urzywałam do przewijania, ale do podłożenia również mogą się przydać, zakupiłam 5 szt.

Dziewczyny a czy podkłady bella ( takie pieluszki jednorazowe ) sprawdzają się?
U mnie się sprawdziły, wiadomo wygodne nie są za bardzo, bo duże i grube, ale chłonne i to najważniejsze.

No... ja miałam 2 opakowania Belli i mąż mi musiał dokupić i dowieźć do szpitala. Na początku wkładałam dobie 2 na raz :sorry2:
Ja również na początku wkłądałam po dwie, strasznie ze mnie ciekło.
 
Ostatnia edycja:
A ja mam pytanie do mam ktore juz maja dzieciaczki
Bo niewiem czy jest sens kupowac dla drugiej dzidzi jak mam juz dla 1 dziecka nozyczki do pazurków , albo szczoteczke do wlosow.... niby grosze ale nie chce zeby potem leżało....
 
Pisałam o wymianie butelek, ponieważ przy Miłoszku musiałam wymieniać. Z tworzywa robiły się jakby matowe,czy porysowane...Może po prostu były inne te tworzywa?W końcu to już 4 lata temu:)Były polskiej produkcji canpol baby. Kubki z dziubkiem miał kilka, najlepsze jednak były z Aventu. No ale na to mamy czas:)
A nożyczki mam tez po małym. Tylko wymyje w spirytusie końcówki. A szczoteczkę wymyję mydełkiem i wysuszę suszarką, zobaczę czy włosie nie wychodzi .Pozdrawiam
 
reklama
A ja mam pytanie do mam ktore juz maja dzieciaczki
Bo niewiem czy jest sens kupowac dla drugiej dzidzi jak mam juz dla 1 dziecka nozyczki do pazurków , albo szczoteczke do wlosow.... niby grosze ale nie chce zeby potem leżało....
Ja nie kupuję nowych w końcu niedawno kupywałam i się raczej nie zużyło :D
 
Do góry