reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Co do lozeczka to ja mialam przy poprzednich dzieciach drewniane,a mama na parterze turystyczne.Normalnie spaly w drewnianym a gdy byly z wizyta u babci drzemki spedzaly w turystycznym.Co do szczebelek to w kazdym komplecie poscieli dla niemowlat sa ochraniacze ktore u mnie doskonale sie sprawdzily.Nie mielismy zadnego stluczenia ,udezenia.
Jeszcze jedno.U mnie w komplecie poscieli byl baldachim.Dziewczyny odradzam.Wedlog mnie to tylko skupisko kurzu.Moze na poczatku to wydaje sie sliczne,ale szczerze mowiac niepraktyczne.Ciezko prasowac,a mi oprocz tego czesto przeszkadzal.Takze po kilku tygodniach poszedl do skrzyni na dno:-D:-D:-D:-D.
 
reklama
Ja tam nie mam miejsca kompletnie na łóżeczko, ale wolę drewniane. I koniecznie z szuflada na dole, bo dla mnie to całkiem praktyczna sprawa. Na łóżeczku mam przewijak, a w szufladzie pod ręką pieluchy, chusteczki i inne takie potrzebne rzeczy :tak:
My z M mieszkamy w jednym pokoju gdzie zrobiliśmy sobie jeszcze aneks kuchenny:tak: I też jakoś musimy zmieścic łóżeczko:tak: Na razie mamy 20m kwadratowych. Kiedyś je sobie powiększymy o dwupokojowe mieszkanie dziadków, którzy mieszkają za ścianą. Na razie trzeba się jakoś ściaśnic:tak:
 
My z M mieszkamy w jednym pokoju gdzie zrobiliśmy sobie jeszcze aneks kuchenny:tak: I też jakoś musimy zmieścic łóżeczko:tak: Na razie mamy 20m kwadratowych. Kiedyś je sobie powiększymy o dwupokojowe mieszkanie dziadków, którzy mieszkają za ścianą. Na razie trzeba się jakoś ściaśnic:tak:

Ja mam 6m2
 
Ech, komoda to pewnie dobre rozwiazanie, ale ja póki co musze jakoś przemeblować mój pokoik, żeby sie upchnąć z Dzidziolem na 6m2. Trochę się obawiam, bo szczerze mówiąc to sama się tu nie mieszczę :-D No, ale trzeba się jakoś przemęczyć na początku.

Mój pokój ma 9 m kwadratowych ;] i mam w tym pokoju meblościanke, stolik gdzie stoi cały sprzęt (kino domowe) i stół na którym jest laptop, i łóżko, które po rozłożeniu zajmuje pól pokoju.. Ja nie wiem, gdzie tu dzidzie wcisne.. eh..
 
myślałam, że tylko ja się gnieżdżę w małym pokoiku, ale widzę, że jest nas więcej:-):-):-)
tylko, że moja klitka jest na 4 pietrze (brak wind) nie wiem, jak dam radę się wczołgać na 4 piętro w 9 miechu:tak:
 
myślałam, że tylko ja się gnieżdżę w małym pokoiku, ale widzę, że jest nas więcej:-):-):-)
tylko, że moja klitka jest na 4 pietrze (brak wind) nie wiem, jak dam radę się wczołgać na 4 piętro w 9 miechu:tak:

Hehe :-D To witaj w klubie. Możemy sobie podac łapki jako nieszczęśliwe mieszkanki 4 piętra bez windy :-D
 
reklama
xXxIzuLQaxXx, my też chcieliśmy takie. Tylko po wypadku dziecka kuzynki, zrezygnowaliśmy. :sorry: Łóżeczko z wyglądu bardzo fajne. Motyw ze słoniem mi się podoba. :-D
A u nas była mała kłótnia ostatnio: bo mąż chce szafkę dla dziecka a ja komodę odrazu żebym mogła przewijak połozyć. I tak żaden z nas do tej pory się do siebie nie odzywa. :zawstydzona/y: A ja ostatnio oglądałam takie szafki to jedna była za 1078 zł. :wściekła/y:

komoda praktyczniejsza :tak:
potem zdejmujesz przewijak i masz normalny mebel :tak:
zapytaj męża, czy bedzie za Ciebie przewijał dziecko :-p i gdzie ;-)


U mnie w komplecie poscieli byl baldachim.Dziewczyny odradzam.Wedlog mnie to tylko skupisko kurzu.Moze na poczatku to wydaje sie sliczne,ale szczerze mowiac niepraktyczne.Ciezko prasowac,a mi oprocz tego czesto przeszkadzal.Takze po kilku tygodniach poszedl do skrzyni na dno:-D:-D:-D:-D.

na pewno bez baldachimu, nawet wizualnie mi sie nie podoba ;-)
dobrze, że jest tego tyle, że można spokojnie wybrać co naszym zdaniem ładne i praktyczne :tak:
 
Do góry