reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki z maja 2007

Ja cały czas biorę tabletki na zatrzymanie pokarmu i nic!!!
Cały czas go mam już mnie to denerwuje!!!!!
Madzia ale mnie pocieszyłaś!!!!Naprawdę ma przyjść ocieplenie???
 
reklama
Ja cały czas biorę tabletki na zatrzymanie pokarmu i nic!!!
Cały czas go mam już mnie to denerwuje!!!!!
Madzia ale mnie pocieszyłaś!!!!Naprawdę ma przyjść ocieplenie???
Obejrzalam fotki,super i fajna ta ciuchcia:tak:
a no wczoraj pogode ogladalam i tak mowili:tak:zaczna sie spacerki
a to ty jeszcze masz mleczko???mnie szybko samo zniklo nawet nie wiem kiedy...:-(
 
Dzieki!!!
Przestałam karmić w grudniu i jeszcze mam a biore tabletki na zanik już gdzieś z 3 tygodnie, a po nich nie ciekawie się czuje, lekarz mnie ostrzegał, że tak może być
 
Właśnie na dzień dobry tvn mówili że naprawdę idzie ocieplenie ,że w niedzilę 15 stopni huraaaaaaaaaaaaaa:-):-):-)
 
Nareszcie będzie ciepło i wyjdę z maluchem na spacerek :-):-)
muzę tuz nie biedzie taki marudny??
A co tam u was -wyspane??
 
Właśnie na dzień dobry tvn mówili że naprawdę idzie ocieplenie ,że w niedzilę 15 stopni huraaaaaaaaaaaaaa:-):-):-)[/quote
czas najwyzszy przeciez zaraz mamy kwiecien
jak pamietam w tamtym roku to na poczatku maja chodzilam w krotkim rekawku:tak::tak:z hania na hustawki i Szymkiem w brzuszku:-D:-D
 
reklama
hello dziewczyny
mi tez polki nie dzialaja:(
ania wlasnie zasnela bo dzis wstala juz o 4.30 koszmar
chyba zaraz tez sie pujde zdrzemnac bo padam z nog
u nas zapowiada sie ladna pogoda
 
Do góry