reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Monaadams od 2012 roku możesz mieć cesarkę na życzenie w uk , takie weszło prawo ale i tak musisz o nią zawalczyć ponieważ oni chcą jak najwiecej i jak najbardziej zachęcać i rodzic jak dawno temu w domu i naturalnie...ale nie maja prawa cię zmusić do konkretnego porodu ponieważ to twoje ciało i twoja decyzja ...tak mi odpowiedziała położna na moje pytanie o co;-P pisze dziś pierwszy raz na tablecie ;D i nie umiem wrócić do postów żeby odpisać ....masakra hahaha
 
Na temat porodu już powinnaś mieć ustalone bo u ciebie to może być już lada dzień moja szwagierka ma bliźnięta w uk rodziła cesarka i mam koleżankę która tez rodziła dwie córeczki i jak u ciebie były ładnie ułożone i do samego końca ja namawiali na sn ale uparła się i wogule ze niemi koniec nie ma szans nie będzie sn rodziła a urodziła je w 34 tyg ciąży . Lepiej szybko ogarnij temat porodu z położna zanim cię coś ominie ...:/ jak to bywa w uk
 
Monaadams od 2012 roku możesz mieć cesarkę na życzenie w uk , takie weszło prawo ale i tak musisz o nią zawalczyć ponieważ oni chcą jak najwiecej i jak najbardziej zachęcać i rodzic jak dawno temu w domu i naturalnie...ale nie maja prawa cię zmusić do konkretnego porodu ponieważ to twoje ciało i twoja decyzja ...tak mi odpowiedziała położna na moje pytanie o co;-P pisze dziś pierwszy raz na tablecie ;D i nie umiem wrócić do postów żeby odpisać ....masakra hahaha

Aha to nie wiedzialam. Jak to sie mowi czlowiek uczy sie cale zycie ;-)
 
Dziewczyny jak się czujecie już z tymi wielkimi brzucholami ja pracuje i w domu tez mam co robić i jak wrócę z pracy cały dzień na nogach nie wiem jak sie nazywam ....poprosił zmęczenie wychodzi mi ....gębą! Jestem zła wściekła obolała spuchnieta i wszystko mnie boli a bałagan jaki robią mi dziewczyny ...dobija mnie ...nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 3 tygodnie w pracy ...każdy dzień to katorga jakoś z córcia miałam więcej energii a teraz z synkiem mam wyczerpane baterie na maxa ;-(( łapie przez to dola ze tak dużo bym chciała a tak mało mogę !!!
 
Ja odpukać czuje sie miarę ok pomijając bóle pleców i problemy ze snen w porównaniu do poprzedniej ciąży to jak skowronek w skórze a słonia. Pocieszające jest ze w sumie juz tak blisko końca jestesmy a ja ciągle w tyle z malowaniem z szafa w chwili obecnej wszystko wyprasowane u w worka próżniowych.
 
Ewstra to i tak pięknie jak już poprane i poprasowane :D ja mam nadal w szafie mojej jak kupione tak leżą i czekają jak zacznę macierzyński mam jeszcze 8 tygodni do terminu ale najważniejsze zakończyłam wyprawkę z ubrankami i kupiłam wczoraj ostatnie produkty do torby szpitalnej dla nas obojga :-)) także jestem dumna ze to już mam zakończone teraz malowanie i odświeżania mieszkanka ;-)) to tez planuje z Tesciem na początek kwietnia :-)) tymczasem uciekam i pozdrawiam lecę ogarnąć dom zanim M wstanie i chce go wyciągnąć do HM dziś bo starszej bluzeczki chce pokupowac ;-)) piękny dzień sie zapowiada . A wizytę z konsultantem mi przełożyli na 10 kwietnia ciekawe co zadecydują czy cc czy sn ...ciekawe jak sie to zakończy?! Hmm
 
reklama
Ja po wizycie od dzis juz mam spotkania co tydzień i raz w tyg w szpitalu pewnie mogę liczyć ze dwa tygodnie przed terminem bede juz miec maleństwo chyba ze nagłej poprawy bede sie spodziewac .A co z gwiazdka sie dzieje ze nic nie pisze
 
Do góry