reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Ja bylam w pracy wiec jestem usprawiediwiona ;-) jak wasze szykowania do przyjscia dzidzi. Ja w niedziele bede juz to magiczne 30 tyg miec rozpoczete (30 tyg 0dni-W sumie 31 tydz) I jakos zaczynam panikowac. Jak poradze sobie z trojka? Juz powinnam szykowac torbe? Rzeczy dla malej? Ah coraz bardziej robi sie to realne... jak wasze samopoczucie? Jak czujecie siez ta mysla ze to juz niedlugo beda na swiecie nasze malenstwa?
 
Melduje się ja też już myślę ze tak szybko leci czas ,zaraz malenstwo będzie.Mialam teraz test na glukoze i ciekawa jestem wyniku położna po pomiarach mowi że syn będzie większy:-)z córką tez mialam macice wielka a ona malutka. Dzis mam istne urwanie glowy robie tort piekę ciasta babeczki a jutro z rana przekąski na słono. Musze tez kocyk na szydełku zacząć dziergac ale zwyczajnie doba krótka jest.co do sampoczucia to ciężko mi z oddychaniem i pojawily się bóle plecow:-( .
 
Uff mt juz po imprezie dzieci zadowolone tort sie mlodej podobal a mi ze zmęczenia dzis oczy się zamykają, musze w tym tyg meble zobaczyć do dzieciaków do pokoju,jak u was weekend?
 
reklama
mialas scan i jak mlody?Jak chcecie podac witamine k po porodzie?Ja chyba zdecyduje sie na doustne,dzis polozna do mnie czy mam juz wszystko skapletowane i jak moja torba do szpitala chyba musze kupic koszule i sie zapakowac .Dla mlodego na start mam juz wyprawke wszystko poprane poprasowane pochowane w worki prozniowe mam nadzieje ze zdecydduje sie na cos w ikea w najblizszym czasie czeka mnie jeszcsze zmiana koloru scian u dzieci.
 
Do góry