reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Ja juz odliczam do porodu ☺ bylam tydzien temu na wizycie, nareszcie porozmawiali ze mna o porodzie. Lekarz ustalil ze jak do 14 kwietnia nic sie nie wydarzy to w tym samym tygodniu robimy cesarke. Dzieciaczki zdrowe, rosna, wszystkie parametry w normie. Tylko ja coraz wieksza. Dzisiaj maja przyjsc meble do pokoju dla dzieci, a tak cala wyprawka juz gotowa czeka, wszystko poprane i poprasowane ☺ Juz nie moge sie doczekac
 
Paulina to super wieści przynajmniej wiesz na czym stoisz to twoja pierwsza ciaza?Super odrazu 2 za jednym razem.Ja w czwartek konsultanta mam może cos ciekawego sie dowiem czy będzie wywolanie czy nie.
 
Prawdopodobnie dwoch chlopcow, chociaz tak do konca nie wiadomo. Jeden chlopiec na pewno, druga dzidzia sie ciagle chowala ale lekarzowi wydaje sie ze chlopiec. Wiec moge miec niespodzianke na sali porodowej. A imiona to Aleksander i Antoni ☺
 
Czesc dziewczęta nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda? Ja w czwartek mialam wizytę zdziwila mnie szacowana waga malca 2300 kawal chlopa za dwa tygodnie kolejne usg ciekawe co im wyjdzie z córką tez wychodziły takie wielkie pomiary.Na razie ilosc wizyt zwiekszona do 3 w tyg:-(.Jak sie czujecie?
 
Ewstra no wow ladna waga moje chyba az tyle jie wazy a przynajmniej tak mi sie wydaje ...hehe ja dopiero po 6 tyg mam teraz w ten piatek wiyzte ;-// wiec nie wiem co gorsze za czesto czy za rzadko;-// u nas remont trwa jestesmy ku koncowi potem dekorations i bedzie git zostalo mi 6 dni pracy i powiem wam ze dobrze bo mam dosc !!! Chce posiedziec w domu i odpoczac na swoj sposob . Pozdrawiam
 
reklama
Kolor zmienialiacie czy jakies większy remont?co do wizyt to teraz juz bedziesz miala czescie-ja osobiscie bym wolala nie miec problemow zdrowotnych bo ilosc wizyt ew czas uch trwania np spontaniczna wizyta trwa na 7 h trudno cos zaplanować
 
Do góry