reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Mnie to sie czas strasznie dluzy!
Nie pytalam sie jeszcze, bo temu gosciowi dysk wypadl I wraca dopiero w styczniu. Ale sie uspokoilam juz, bedzie dobrze tak czy inaczej :)
Ewstra kurcze wspolczuje Ci I nie wiem co poradzic.. oby Ci przeszlo jak najszybciej :*
 
reklama
A ja was dziewczyny poprosze o pomoc z wyborem imienia dla dziewczynki. Mamn ogromny z tym problem. Chcialabym cos polsko angielskie. Nie lubie juz imion typu Amelia Emilia Julia. .. w domu mam juz Olivie i Hanne. Jejkus.... jestem w kropce..
 
Hej dziewczyny. Dawno sie nie odzywalam tutaj. Praca i te swieta bardzo mnie wykonczyly.Chcialam sie tylko pochwalic ze u nas bedzie dwoch chlopcow, chociaz lekarz nie byl pewny co do drugiego dzidziusia bo byl odwrocony pupą. Ciąza jest dwujajowa, dwukosmowkowa i dwuowodniowa. Takze jest jeszcze szansa na parke. Termin przesunal mi sie z 10 maja na 7 maja. Ogolnie czuje sie dobrze, tylko kregoslup daje sie we znaki, ale jeszcze 2 miesiace i ide wreszcie na macierzynski :)
 
Hej hej szkoda ze tak malo mam czasu zeby pisac na forum . Od pon jestem na urlopie ale odrazu mnie choroba wylozyla ..:-(( bardzo mam katar i krew z nosa naczynka mi pekaja oslabiona jestem wszystko mi osiadlo na krtani chrypa suche gardlo ...bylam u ala lekarza paracetamol + duzo pic ....nic nowego sama sobie bardziej pomagam bo pije wode z miodem i cytryna i sok s cebuki czosnku imbiru i rosolek na kolacje do snu mleko z miodem na to gardlooo no nic jak na zlosc nie pomaga :-(( mialam tyle porobic na holidayu a leze plackiem prawie
 
reklama
Do góry