reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Ja bym cos moze jeszcze zaczela myslec ale moj Maz mowi ze teraz jego kolej sie popisac i on chce byc glownym nadawca imienia dla synka a ja mam potwierdzic na koniec u nas to jest problem bo jestesmy mega wybredni co do imion a to nam sie kojarza a to za dlugie a to nie pasuje do nazwiska a to za stare i tak o :D hah super a Wy macie imie?! Europejskie
 
reklama
dziewczynka bedzie Veronica a chlopak Alexander wiec obydwa takie miedzynarodowe. Na drugie maz wybiera a ja sie nie wtracam :-) a nazwisko mamy angielskie wiec imiona beda pasowac.
 
Dzieki :* noo ja mam za tydzien I jeden dzien I mi sie tak strasznie dluzy.. Myslalam, ze przez swieta szybciej mi zleci ale nie :( Ty przynajmiej juz wiesz kogo masz :-)
 
Myslalam nad tym, ale stwierdzilam, ze wytrzymam. Musze kase zaoszczedzic bo musimy sie przeprowadzic. Oczywiscie jakby cos przebiegalo nie tak (odpukac) to bym poszla od razu ale wszystko jest ok wiec czekam.. Jak nie pokaze to wtedy pojdziemy na scan plci, nie kosztuje duzo bo 30 funtow I jesli nie pokaze to wtedy za darmo robia w inny dzien. Ale licze na to, ze skoro juz tyle czekam I sie niecierpliwie to pokaze na tym scanie z NHSu
 
Mamusia Blaneczki ja tez juz przechodzilam zapalenie zatok i niestety nic nie pomoglo, musialam brac antybiotyk. Na nastepnej wizycie u poloznej wszystkiego sie dopytam. jesli chodzi o plan porodu , to lekarz mowi ze na nastepnej wizycie omowimy te sprawy. cos tylko wspominala ze jak dzieci beda ulozone glowkami to bedzie mnie namawiac na porod SN. jeszcze troche czasu jest :-) ja tez juz czuje kopniaczki moich maluszkow, niesamowite przezycie :happy2:
 
reklama
Do góry