reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

No ja zobaczę co wyjdzie ze scanu chociaż ja dokladnie wien kiedy owulka byla.mam pytanie bo widze ze mamy córki w podobnym wieku jaki masz pomysł na wozek?mam dylemat moja lubi jeździc ale nie chce zmieniać wózka
 
reklama
Hej!

Po wizycie wszystko OK. Okazalo sie, ze dzidzia jest o tydzien mlodsza wiec nie mogli zrobic zadnych badan (bo nie beda dokladne bo dzidzia powinna mierzyc ponad 45mm a moja ma 44mm) wiec umowilismy sie na przyszly czwartek. Ale to fajnie, ze zobaczymy dzidzie znowu. Ale ruchliwa, przewracala sie, robila fikolki, i nawet machala do nas :) niesamowite uczucie. Wy to juz pewnie znacie bo macie dzieci dla mnie to pierwszy raz, ale jakie cudowne przezycie. Przesuneli mi termin na 26 maja ale to tez bedzie do korekty w przyszly czwartek.
 
A z tymi zdjeciami ze scanu to ja nie placilam ale moja kolezanka, ktora przechodzila ciaze w tym samym szpitalu placila 6 funtow za 2 zdjecia. Nie wiem od czego to zalezy? Dobrej woli pani doktor chyba :tak:
 
Witam Mamusie jak samopoczucie Wasze w sobotni poranek ?:happy2:
Bo ja jakos nie mam sil ani zapalu zeby posprzatac w domu i ogarnac sie ...nie wiem czy to lenistwo ciazowe czy to zmeczenie praca domem dziecmi i tym co sie dzieje codziennie:shocked2::baffled::-(.MAsakra...

Ostatnio zauwazylam ze musi moja dzidzia produkowac jakies hormony bo miewam dosc dziwne nastroje do placzu smutku i jakis dolkow wszystko szybko mnie przytlacza i szybko gnebi. Poddaje sie..Wy tez tak macie ????

Odliczam dni do poniedzialkowej wizyty w szpitalu bede miec usg o 10;50 zobaczymy jak wyglada dzidzia na nieszczescie maz nie moze zwolnic sie z pracy a sama nie chce isc bo sie boje :szok::-p i ide ze szwagierka :tak:.

u nas sie placi 5f za zdjecie. takze podziele sie w poniedzialek swoim dzidziolem:-)

Od rana siedze i obserwuje usg z plcia na youtube i jestem w mega szoku jak doskonale widac w 13 tyg chlopca albo dziewczynke :szok:a u nas nie chce mowic :sorry2:ani nawet spojrzec nie to co w Pl lekarze na prosbe chociarzby nawet probuja zobaczyc cokolwiek a tutaj nawet na sekundke nie pokaza krocza w 1 scanie :cool:...

Lece dopic kawusie i ogarniac dom:shocked2: Milego popoludnia
 
Mamusia a na polowkowym tez nie mówią? U mnie w szpitalu w 20 tyg jak zapytasz to ci powiedza jeśli widac.co do płaczu i radości tak miałam poprzednio teraz tylko czesciej jestem zla.Dzien rozpoczelam o 4 latorosl przyszla do nas do sypialni i do 6 wiercila sie gadala nawet oka nie zamknelam bo to palec w oku mialam to dostalam po głowie oczywiscie m spi jak zabity i po 2 godzinach zasnwlysmy na godzinę jestem totalnie nieprzytomna a wysokie cisnienie nawet na mała kawkę nie pozwala. Dzis mam znajomych na obiedzie wczoraj juz wszystko przygotowalam włącznie z ciastem marchewkowym
 
Obiad sie udal bylo milo pozniej do centrum na kawe skoczylismy i powoli wróciliśmy do domu.no szybko zleci do 20 tyg ja też z początkiem stycznia chce do pl leciec to tez pewnie moj lekarz zrobi mi usg
Mi tesciowa zakomunikowala ze bilety drogie i nie przyleca hura:-)
 
reklama
hehehe Ewstra to sie ciesze razem z Toba,ze masz tesciow z glowy :-)

U nas tez mowia na scanie w 20 tyg ale to pod warunkiem, ze dzidzius bedzie dobrze odwrocony. Ja do Pl narazie nie planuje wiec mam nadzieje, ze bedzie widac bo czekam zeby wiedziec plec zeby moc kupowac ciuszki bo takie unisex to mi se niezbyt podobaja.

A co do dolow, smutkow i lenistwa to tez tak mam. Nic mi sie nie chce i mi jest smutno z tego powodu bo zawsze bylam ruchliwa a teraz co? Siedze na kanapie i zrobienie sobie kanapki wydaje sie oblrzymim wyczynem.. Dobrze, ze maz wspiera chociaz jemu tez sie obrywa przez moje humorki. W jedna minute sie smieje i zaruje zeby w druga plakac z niewiadomego powodu a w trzecia krzyczec ze zlosci. Na szczescie jest bardzo wyrozumialy...
 
Do góry