reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Hej Kobietki,

ile placicie za prywatny scan? Kurcze, ja bym mogla miec taka maszyne w domu bym chyba co chwila podgladala dzidziusia. Ale to tez niezbyt zdrowe chyba takie promieniowanie? Nie wiem czytalam na ten temat, zdania jak zwykle podzielone. Tez nie moge sie doczekac zeby sie dowiedziec plec ale chyba poczekam na NHS.. Chyba, ze wtedy dzidzia zle sie ulozy to wtedy pojde prywatnie :)
 
reklama
Ide tez do polskiego ginekologa. Place £100. Oby bylo warto... ja juz mega nie moge doczekać sie scanu!! Na szczęście duzo sie wokol mnie dzieje wiec czas leci. W sobote ide tez do pracy wiec zleci.. . Ja skrycie mysle ze chlopiec ale boje sie rozczarowania. ..
 
reklama
Do góry