reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Gwiazdeczka- ja mam platne tak mysle przynajmniej bo mam zwolnienie od lekarza . U mnie to ciezko wyrwac w gp jest zwolnienie . Jaki wozek kupilas??? To wszystkich moga wyslac bo taki maja przepis przy macierzynskim.
 
Monaadams to dlugi urlop ci się zapowiada też pewnie bede chciała z dzieciakami pojechać tylko te szczepienia i paszport grr to wszystko trwa
gwiazdeczka pokaż pokaż wózek jaki kupiłaś.
 
Ewstra- ostatni urlop przed pojsciem dzieci do przedszkola dlatego korzystam :-D a co do szczepien to chyba tej corci nie bede szczepic
.. a paszport bede zalatwiac angielski wiec powinno to trwac do miesiaca.. oby :-D
 
Taki kupilismy: PUSHCHAIR , PRAM + Car Seat * CORAL* Travel System - 3in1 - Sviwel Weels | eBay

No niestety moja szefowa ewidentnie chce mi zycie uprzykrzyc ale nie ze mna takie numery :-) w poniedzialek przejde sie do Citizen Advice bo wydaje mi sie ze nie jestem traktowana fair, porada prawnika zawsze sie przyda.

GP u mnie tez nie daja zwolnienia za bardzo, ale mysle, ze cos bym wykombinowala, mowiac ze mam za duze stresy w pracy albo pojde prywatnie. Musze tylko dorwac prawa pracownika w mojej firmie i sie dowiedziec czy mi zaplaca, bo z samego zasilkowego chorobowego nie bedziemy w stanie sie utrzymac :/ wiec bede musiala przemeczyc tam do kwietnia..

A paszport maz ma angielski ja mam polski ale dziecko bedzie mialo angielski, wiec o tyle lepiej, ze nie bedzie trzeba do Londynu jezdzic. Tylko moj musze zmienic jakos szybko, bo konczy sie waznosc dokladnie za rok a pozatym to dalej jest z moim nazwiskiem panienskim :o a slub bralismy w 2012 we wrzesniu :/ az wstyd.
 
Monaadam to trzeba korzystać ja przeboje mialam no błąd w 2 imieniu i tak ciągle coś...teraz juz robie angielski i dla starszej też
gwiazdeczka miałam podobny wózek jaj leciałam do pl u mnie też ze zwolnieniami problem ale jak powiem ze chce to dostaje;-)
 
Mamusia Blaneczki ja mam tak samo, zjem i na kanape, cos zrobie i znowu na kanape:) a jutro wracam do pracy po dwutygodniowej przerwie swiatecznej :-( nie wiem jak ja sobie dam rade, pracuje na nocki tylko , a tu jeszcze ponad miesiac do macierzynskiego. No coz trzeba bedzie cos wymyslic, moze jakies zwolnienie lekarskie, u mnie w Edynburgu to niechętnie daja zwolnienia ,ale moze przy ciazy blizniaczej inaczej beda patrzec:)
 
reklama
Ja tez mialam wracac do pracy ale bede na zwolnieniu jeszcze ten tydzien ..wole na dobre wyzdrowiec bo nadal mam zatkane ucho i jesli znow przemarzne to moze zmienic sie w cos bardzo powaznego. Patrzac na pogode za okna mam ciary i jestem mega szczesliwa ze bede w cieplym domku z dziecmi :-)) ooo kochana to szybko odchodzisz! A planujesz kiedy wrocic? Bo Ja odchodze 1 Maja 2 tyg przed porodem..i wtedy bede mogla zostac z dziecmi pelne 9 mies.a Wy jakie plany ?????
 
Do góry