reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
No pewnie :-)zawiodła mnie tylko intuicja bo byłam pewna że córka będzie m tak się cieszy wiadomo bardzo chciał syna parę chciałam teraz ubrania mlodej muszę sprzedac i na zakupy;-) nawet jak by w szpitalu nie mówili płci to jajka tak zaprezentowal ze nie dało się ich nie zauważc
 
No pewnie :-)zawiodła mnie tylko intuicja bo byłam pewna że córka będzie m tak się cieszy wiadomo bardzo chciał syna parę chciałam teraz ubrania mlodej muszę sprzedac i na zakupy;-) nawet jak by w szpitalu nie mówili płci to jajka tak zaprezentowal ze nie dało się ich nie zauważc
Haha ha a Mnie tym razem nie ! ale moj M wmawial mi ze jak mamy dwie dziewczynki to juz napewno nie trafil sie chlopczyk tym razem ...
Super ze sie cieszysz a jak dacie na imie juz mysleliscie ?

Ja dzis gotuje grochoweczke taka mam ochote M drugi dzien w pracy ...Jessi spi jak wstanie to zamierzam pojechac wymienic sweterek z next bo mnie gryzie na inny i musze podjechac do bmw po kopie klucza zapasowego do kol :sorry2:bo musimy zmienic opony a M zgubil klucz zabezpieczajacy ...:no:i moze odebrac zwolnienie z pracy jak mi wystawi lekarz bo nadal nie mam sie zbyt dobrze:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:zeby wrocic do zimnej pracy :nerd:

A Wy jakie plany ?
 
Plany? Byle by wtrwac do pierwszej w pracy I rozpoczynamy urlop :-) musimy jechac I kupic mamie present bo ma dzis urodziny :-)pozniej do domku, obiadek I do mamy. Moze mi sie uda tez przespac cos, to wstawanie o 5tej rano mnie wykancza :/
 
Imie ustalone juz od 2012 roku:-)Leon ale od wczoraj chodzi mi po głowie Wiktor.Ja dziś szybkie zakupy lece do Pl to upominki i kupowalam.pogoda mało sprzyjajaca wieje i leje.Na obiad ogorkowa warzywa starte gotuja sie chce ogorki dadac a tam kapysta kiszona no rozczarowana jestem.Zar:-)az musze sie pakowac nie lubie tej czynnosci.od razu z mama na niebieskie zakupy
 
Monaadams- moja szwagierka chciala przy swojej Corci dac Victoria Viki ale jest Ineska a brali tez pod uwage Vanessa Vaneska w skrocie Nesi :-)
Ewstra- Mi sie bardziej podoba Victor bo sama je bralam pod uwage ale moj M sie sprzeciwil....u nas bardzo wietrznie. Super na jak dlugo lecisz ???? Czekam na fotki z zakupow ja tez dzis kupilam dla Noelka super sliczne dwie pary spioszkow w next jak pojechalam wymienic sweterek to mowie wezme i cos jemu:-) pozniej wam pokaze ide zjesc grochowke ..a tak wogule ide na zwolnienie...
 
Mamusia Blaneczki moge spytac czy masz platne chorobowe? Bo mysle, ze ja z moja szefowa nie wytrzymam i jak tak dalej pojdzie to pojde na zwolnienie bo mnie stresowo kobieta wykonczy.
Monadams piekne imie Victoria
Ewstra milego pobytu w Polsce :-)

Ja kupilam wozek :-) przyjdzie za trzy tygodnie :-) a we wtorek jak sie dowiem plec to pewnie od razu pojde kupic jakies ubranka :-)
 
reklama
Gwiazdeczka88- co do chorobowego to w kazdej pracy moze byc inaczej. Musisz zajrzec do kontraktu. Np u mnie jesli bede czesto chodzic na chorobowe okolo 11 tygodni przed due date to oni przymusowo moga mnie juz wyslac na maternity. No ale co firma to inne przepisy...
Ewstra jakze zazdroszcze wyjazdu do polski... no ale planuje w lipcu jechac na okolo 3 mce. Juz nie moge sie doczekac!
 
Do góry